В Одесі зростає кількість хворих на коронавірус

новини / Новини України
4 332
0
В Одесі зростає кількість хворих на коронавірус


В Одесі у зв'язку зі зростанням кількості інфікованих коронавірусом розгортають лікарні другої хвилі.

Зокрема, прийом інфікованих починає відділення міської клінічної лікарні №5.




Про це повідомила директор департаменту охорони здоров'я Одеської міської ради Олена Якименко під час зсідання оперативного штабу, пише Gazeta.ua.
"Третій тиждень у нас спостерігається неухильне зростання захворюваності на COVID-19. Щотижня фіксується понад 160 лабораторно підтверджених випадків захворювання", - зазначиа директор.

За її словами, аналогічно з госпіталізацією до міської інфекційної лікарні - вона зросла зі 123 до 332 осіб.

"Сьогодні в міській інфекційній лікарні для лікування пацієнтів з коронавірусом задіяно шість відділень на 207 ліжко-місць, зайнятість яких становить 39%. Тому зараз, як зазначила чиновниця, необхідно задіяти додаткові ресурси. За її словами, у МКЛ № 5 для пацієнтів з підозрою на коронавірус задіють 120 ліжок, у тому числі - 24 реанімаційних", - розповіла Якименко.

За останню добу на Одещині зафіксували 52 нових випадки зараження коронавірусом, з них 35 - в одеситів, 17 - у жителів районів області.

Станом на ранок 27 липня в Україні зафіксували 807 нових випадків Covid-19. При цьому 315 пацієнтів одужали. Усього в країні 65 656 лабораторно підтверджених випадків захворювання, з них 1616 летальних, 36 122 пацієнти вилікувалися.


Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram

0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
Кинувся рятувати синів і зник: на Дністрі шукають чоловіка та двох малолітніх дітей
26 431
Сезон у розпалі: скільки на ринках Чернівців коштують літні ягоди
7 115
У Чернівцях стартував сезон кавунів і динь: скільки коштують та звідки їх привозять
7 029
Співали «гімн СВО» й чекали на окупантів: у Чернівцях винесли вирок прихильникам РФ - відео
6 518
Нові підозри на Буковині: поліція виявила розкрадання коштів на ремонтах закладів освіти
5 809
У Дністрі втопився 16-річний хлопець: тривають пошуки тіла
5 752
«Непоправна втрата»: на Буковині попрощалися з військовим лікарем Іларіоном Дячуком
5 695
У Хотинській лікарні викрили схему керівництва: переплата за обладнання понад 300 тис. грн
4 993
На Буковині проведуть масштабне дослідження стану здоров’я людей
4 947
Знову гірка втрата: у боях за Україну загинув буковинець Руслан Мойсюк
4 930