Аваков повідомив про затримання спільників луцького терориста

новини / Новини України
2 078
0
Аваков повідомив про затримання спільників луцького терориста

Сьогодні, 21 липня, близько 20:00 в Харкові оперативники затримали спільника Максима Кривоши, який захопив автобус із заручниками в Луцьку.

"Пару годин тому один товариш затриманий, з яким він мав ділові контакти. Там вилучили кілька одиниць зброї, патрони, вибухівку і так далі", - розповів журналістам під час брифінгу в Луцьку міністр внутрішніх справ Арсен Аваков.



На питання, скільки було спільників, поліцейські відповіли, що це таємниця слідства.

Як повідомило власне джерело в правоохоронних органах Харківської області, ввечері співробітники СБУ та Нацполіції Харківської області затримали 44-річного чоловіка.

За попередньою інформацією правоохоронців, Максим Кривошей надіслав харків'янину посилку, в якій знаходилася зброя. Зараз слідчі встановлюють причетність затриманого до сьогоднішніх подій в Луцьку.

Нагадаємо, у Луцьку затримали терориста Максима "Плохого", що зранку захопив у заручники пасажирів автобуса.

Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.