Атракціони у парку подорожчали

новини / суспільство
2 385
0
Атракціони у парку подорожчали

У середньому на дві-три гривні подорожчали всі атракціони у Центральному парку культури і відпочинку. "Якщо торік квиток на аквадром коштував десять гривень, то зараз уже 12, – поскаржилася чернівчанка Світлана ЖУКОВА. – Так само на дві гривні подорожчали "Веселі гірки", "Орбіта", дитяча карусель, "Вальс" і "Клоун". Взяла доньці квитки на чотири атракціони і заплатила 32 гривні. А катання займає всього 15 хвилин".
Біля атракціону "Сонечко" трирічна дівчинка, плачучи, просила маму покататися. "У мене було лише 20 гривень, за які придбала три квитки, – пояснила мама дівчинки Оксана. – Якщо торік проїхатися на паровозику можна було за чотири гривні, то зараз уже за шість. Підвищилася ціна на інші каруселі. Юля хоче ще кататися, а більше грошей у мене немає. Потрібно мати хоча би 50 гривень, щоби задовольнити її бажання".
"У мене двоє синів, тож витрачаю на них під час одного відвідування парку щонайменше 200 гривень, – розповіла Аня ВАСИЛИШИНА. – Тому приходимо сюди, на жаль, лише три-чотири рази за все літо. Більше не дозволяє наш сімейний бюджет". (Н. Будна)
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Читають Коментують