Авто | Нерухомість | Робота
RSS logo rss  |  Вхід: Вхід в Молодий Буковинець
Головна | Приватні оголошення |Приватні оголошення Тури з Чернівців | Історія успіху | Історія успіху Афіша | Пропозиція тижня | Він+Вона | Журнал "Давай Одружимось!" |
  Новини: Чернівців | України | Світу | » Політика | » Економіка | » Культура | » Спорт | » Здоров'я | » Кримінал | » Життя | » Фото | » Відео | » Новини читачів |
Поліції розв'яжуть руки на дорогах: українців будуть зупиняти по-новому

Верховна Рада готова розширити повноваження поліцейських, які зможуть зупиняти транспортні засоби на дорогах без пояснення точної і об'єктивної причини. Водіїв будуть зупиняти з метою профілактики або ж перевірки наявності документів.

Розширення повноважень поліції на дорогах закріплено у тексті законопроекту №2695, який парламентарії прийняли у першому читанні, повідомляє Дорожній адвокат.



Якщо раніше поліція, згідно з законом №35 Про національну поліцію, мала право зупинити водія на дорозі виключно у разі порушення правил дорожнього руху, то відтепер поліцейські не будуть зобов'язані називати причину зупинки.

Незабаром на сайті Нацполіції опублікують спеціальний акт, яким будуть керуватися правоохоронці в процесі зупинки автомобілів. Передбачається, що водіїв без підстав будуть перевіряти на стан алкогольного або наркотичного сп'яніння.

Зупинивши автомобіль, співробітник поліції може перевірити документи водія і сам транспортний засіб. У разі можливої необхідності на перебуваючого за кермом громадянина чекає штраф.

Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram
Рейтинг:
(голосів: 1)
14-07-2020, 22:32
Коментарів 9 Переглядів 20569

Теги - поліція
Hаписав: Марина, Коментарів: 0, Новин: 0, 15 липня 2020 10:25
В новині:
вообще зеленомордые твари охренели опять возвращают ментовский беспредел,вешать этих законодателей пора вместе с Аваковыми и Геращенками разными

Hаписав: Вася, Коментарів: 0, Новин: 0, 15 липня 2020 18:36
В новині:
Прошмандовки зеленые.гниды авакососні.

Hаписав: Вилиамр, Коментарів: 0, Новин: 0, 15 липня 2020 22:41
В новині:
Автор статьи, дайте пожалуйста ссылку на слово,предложение,абзац, где в проекте закона прописано что полицейские не должны будут указывать причину остановки. Потому что очень похоже что вы не обьективную информацию подаёте, чем дезинформируете читателей, так как я читал этот проект закона и что то не нашел такого

Hаписав: Виктор, Коментарів: 0, Новин: 0, 15 липня 2020 23:12
В новині:
Зеленского,Коломойского,Авакова и т.п всех на хер!!Нужно идти на майдан и разогнать этих тварей.

Hаписав: Анатолий Васильевич Цирук, Коментарів: 0, Новин: 0, 31 липня 2020 06:45
В новині:
Я водій, стаж 45 років, і вважаю, що правильно зробили! Таке враження останнім часом, що на дорогах повне свавілля: їздять п'яні, правил не виконують, без документів! Пора наводити лад! На заході, куди ми так рвемось, з копами себе б так не вели як у нас!

Hаписав: Віктор., Коментарів: 0, Новин: 0, 31 липня 2020 08:16
В новині:
Цитата: Анатолий Васильевич Цирук
Я водій, стаж 45 років, і вважаю, що правильно зробили! Таке враження останнім часом, що на дорогах повне свавілля: їздять п'яні, правил не виконують, без документів! Пора наводити лад! На заході, куди ми так рвемось, з копами себе б так не вели як у нас!

Цитата: Анатолий Васильевич Цирук
Я водій, стаж 45 років, і вважаю, що правильно зробили! Таке враження останнім часом, що на дорогах повне свавілля: їздять п'яні, правил не виконують, без документів! Пора наводити лад! На заході, куди ми так рвемось, з копами себе б так не вели як у нас!

Доки не буде працювати ,
закон - один ддя всіх , на дорогах буде свавілля .

Hаписав: 123, Коментарів: 0, Новин: 0, 31 липня 2020 12:46
В новині:
Были копы попрошайки, станут копы вымогатели

Hаписав: Гоша Лошкин, Коментарів: 0, Новин: 0, 1 серпня 2020 19:54
В новині:
Все правильно...Посмотрите, что творится на лорогах из-за неадекватов нариков, алкашей, и тех кто просто без прав взял у папы покататься..! По их вине народу гибнет на дорогах Украины 4 тыс. в год, это почти как на востоке украины за 6 лет войны погибло наших военных !!! 200 тыс ДТП в год !!!На дорогах идет настоящая война в которой участвуют ваши близкие и родные!!! Как по другому можно ПРЕДУПРЕДИТЬ ПРЕСТУПЛЕНИЯ которые творят на дорогах ??!! Я думаю люди со стажем это поймут.

Hаписав: Гоша Лошкин, Коментарів: 0, Новин: 0, 1 серпня 2020 19:58
В новині:
[quote=Виктор]Зеленского,Коломойского,Авакова и т.п всех на хер!!Нужно идти на майдан и разогнать этих тварей.[/quote]
[quote=Виктор]Зеленского,Коломойского,Авакова и т.п всех на хер!!Нужно идти на майдан и разогнать этих тварей[quote=Виктор]Зеленского,Коломойского,Авакова и т.п всех на хер!!Нужно идти на майдан и разогнать этих тварей.[/quote]
[quote=Виктор]Зеленского,Коломойского,Авакова и т.п всех на хер!!Нужно идти на майдан и разогнать этих тварей.[/quote]
Петро Олексійович??

Мапу зонування знову оновили: Чернівці віднесли до "зеленої зони"
Згідно мапи, місто Чернівці залишається у "зеленій зоні", а Кіцманський район надалі в "червоній"
Ситуація з COVID-19 погіршилася: Чернівці віднесли до «помаранчевої» зони
Мешканцям Чернівців слід готуватися до посилення карантинних обмежень вже з понеділка
Чернівецька міськрада погодилась взяти 150 мільйонів кредиту в банках на ремонт доріг
Депутати ухвалили рішення, згідно з яким місто візьме кредит у розмірі 150 мільйонів гривень на ремонт доріг