Вчені виявили фактор, який збільшує ймовірність померти від COVID-19

новини / Здоров'я
2 905
0
Вчені виявили фактор, який збільшує ймовірність померти від COVID-19

Видання Diabetologia опублікувало матеріал, у якому повідомляється про те, що китайські вчені з Хуачжунского університету науки і технологій виявили фактор, який збільшує ймовірність померти від COVID-19.

Так, згідно з даними вчених, підвищення рівня цукру в крові може в два рази збільшувати ризики летального результату від коронавірусної інфекції. Причому відзначається, що у людей з підвищеною глюкозою в крові підвищується ймовірність померти навіть при відсутності таких хвороб, як діабет і ожиріння.



В ході дослідження було встановлено, що при фіксуванні 7 міллімоль цукру на літр крові заражені коронавірусів вмирали від ускладнень в 2,3 рази частіше, ніж інші пацієнти з COVID-19.

Таким чином, підвищення рівня цукру в крові сприяє зростанню ймовірності смерті на 72%. Більш того, люди з високими показниками глюкози в чотири рази частіше мали ускладнення через хворобу.

Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Читають Коментують