Співачка Софія Ротару разом з родиною відвідала весілля своєї племінниці, співачки Sonya Kay в київському готелі Fairmont.
Весілля відбулося в неділю, 7 червня. Обранцем Sonya Kay став хокеїст збірної України Олег Петров.
"Емоції переповнювали, мені не вірилося, що цей день настав. Тепер чоловік моєї мрії став моїм чоловіком. Я вдячна родині Софії Михайлівни, Ауріці Михайлівні, Анастасії Ротару, а також всім і кожному, хто був присутній в цей знаменний день і розділив радість з нами. Я щаслива і нехай це буде назавжди", - розповіла Соня.
Також знімком з одруження наречена поділилася в своєму Instagram. "7.06.2020. Це був напевно найщасливіший день у моєму житті! Моє серце належить тобі! Люблю тебе нескінченно!" - написала вона.
8-06-2020, 13:45
![Коментарів Коментарів](/templates/mb_ua/images/ico-comments.png)
0
![Переглядів Переглядів](/templates/mb_ua/images/ico-ratingnews.png)
5 181