Зеленський, попри карантин, відвідав кав’ярню в Хмельницькому

новини / Новини України
1 246
0
Зеленський, попри карантин, відвідав кав’ярню в Хмельницькому

Президент України Володимир Зеленський відвідав кав’ярню у Хмельницькому та замовив каву не "на виніс" попри те, що кафе та ресторанам дозволено приймати відвідувачів всередині лише з 5 червня.

Про це повідомили в Офісі президента.



Зеленський відвідав кав’ярню під час візиту до Хмельницького. Пресслужба зняла, як президент п'є каву за столиком, хоча формально приймати відвідувачів всередині закладу все ще під забороною.

"Крута кава у Хмельницькому! Ароматна і смачна! Перші кафе виходять з карантину, оговтуємося потихеньку від коронавірусної епідемії", — наголосив Зеленський.

У Офісі президента додали, що під час візиту до кафе містяни оточили кав’ярню, бажаючи привітатися з Зеленським та зробити фото.

Нагадаємо, що Кабмін схвалив подальше послаблення карантину з 5 червня.

Буде дозволено повноцінну роботу кафе та ресторанів, а особам віком від 60 років можна буде не дотримуватися умов самоізоляції.

В Україні діє адаптивний карантин. Це означає, що скасовувати певні обмеження будуть тільки в тих регіонах, де темпи поширення COVID-19 сповільнилися.

Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
У громаді на Буковині заборонили ввечері їхати на мотоциклах
12 719
На Буковині хлопця, якого шукали 10 діб, знайшли мертвим - поліція
11 474
Гроза та сильний вітер: на Буковині очікується різка зміна погоди
7 290
Тепер це лом: волонтери з Чернівців зібрали уламки ракети
6 393
Сильна магнітна буря: вчені попередили про потужний геомагнітний шторм і скільки днів він триватиме
6 377
У боях за Україну загинув випускник юридичного факультету ЧНУ Олександр Товарніцький
5 695
Керівнику "Чернівціводоканал" оголосили підозру: на комунальному підприємстві зробили заяву
4 488
«Ці кошти можуть стати єдиною надією»: у Чернівцях триває збір на допомогу для постраждалих від ракетного обстрілу
4 367
Виводив людей з будинку: історія рятувальника, який став відомим завдяки фото
4 075
На Буковині оголосили підозри 10 посадовцям за розтрати бюджетних коштів на великі суми
3 717