У Норильську в річку вилилося 20 000 т нафтопродуктів

новини / Новини світу
1 180
0
У Норильську в річку вилилося 20 000 т нафтопродуктів

У Росії через розлив дизельного палива на ТЕЦ в Норильську (Краснодарський край) оголосили федеральну надзвичайну ситуацію.

Вилилося близько 20 000 т нафтопродуктів, вони потекли в річки, пише "РБК".



"Перше, що потрібно зробити з урахуванням масштабу події, потрібно визнати ситуацію "НС федерального характеру". Це нам дозволить залучати до ліквідації сили і засоби федеральних органів влади", - сказав глава Мінприроди РФ Дмитро Кобилкін.

Паливо потрапило в річку Амбарная, на ній встановили бонові загородження. При цьому Кобилкін повідомив, що його відомство дізналося про подію тільки через два дні.

"Ситуація дуже важка. Я не уявляю собі, як спалювати в арктичній зоні таку кількість палива. Чесно кажучи, для мене великі сумніви не те що в 14 днях, а загалом в самій ліквідації ... Таке багаття на такій площі, така кількість - це буде велика проблема", - сказав Кобилкін.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
У коледжі на Буковині розповіли про стан дітей, які потрапили в аварію у Франції
Уроки англійської та ресторанне меню: що пропонують літні табори на Буковині
Більше дронів – менше втрат. Воїни 80 бригади збирають на мавіки
Всі діти живі і скоро будуть на Буковині: що наразі відомо про трагічну ДТП у Франції
У Чернівцях у багатоповерхівці горіла квартира: з будинку евакуювали 28 людей - фото
Мріяв накрити стіл від Чернівців до Чорториї: сьогодні - день народження Івана Миколайчука
Сьогодні Буковина попрощається із захисником Євгенієм Людвіком
14 червня, 2025
Юна Сумська та фільм від Джолі: що можна побачити на Миколайчук OPEN, який стартував у Чернівцях
Четвертий обмін за тиждень: в Україну повернулися бійці, які у полоні з 2022 року
Поверталися з навчання: стали відомі нові подробиці трагічної ДТП у Франції, у якій постраждали буковинці