50 нардепів просять КС скасувати закон про амністію учасників Майдану

новини / Новини України
2 019
0
50 нардепів просять КС скасувати закон про амністію учасників Майдану

Народні депутати просять Конституційний суд скасувати закон, яким забороняється кримінальне переслідування учасників Майдану. Звернення ініціювали депутати "Опозиційної платформи - За життя".

Про це повідомляє прес-служба КСУ.



Повідомляється, що сьогодні до КСУ надійшло подання 50 народних депутатів. Вони просять перевірити закон про амністію учасників Майдану на відповідність Конституції України.

"Автори клопотання просять суд визнати оспорюваний закон таким, що не відповідає Конституції України", - йдеться в повідомленні.

Зазначимо, звернення ініціювали депутати від ОПЗЖ, під ним також стоять підписи позафракційних і представників інших фракцій. Даний закон забороняє притягати активістів до кримінальної відповідальності. Противники Майдану вважають, що це заважає встановленню винних у вбивствах силовиків.

0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
"Може, вам дорого, а нам ні": у громаді на Буковині купили мінівен за 2,7 млн
12 281
Депутати Чернівецької міськради після розслідування "МБ" розкритикували стан укриттів у місті
11 536
«Чернівціобленерго» заплатило 1,7 млн грн за послуги фірмі підсанкційних власників з РФ
10 545
Кадрові зміни: хто став новим прокурором Буковини та куди подівся попередній
9 701
Скільки завтра будемо без світла: графік відключень на Буковині на 12 грудня
9 693
"Присвятила життя медицині та людям": у Чернівцях померла лікарка медичного центру
9 352
Коли не буде світла: графік відключень на Буковині на 11 грудня
6 771
У Чернівцях рятувальники дістали дворічну дитину з каналізаційного колодязя
5 946
Гірка звістка: стало відомо про загибель воїна з Буковини Тихомира Дониченка
5 779
Дощ, сильний вітер, у горах мокрий сніг: завтра на Буковині зміниться погода
5 133

Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.