Підліток розстріляв з автомата ветерана АТО

новини / Новини України
3 003
0
Підліток розстріляв з автомата ветерана АТО

У Вишгороді Київської області сталося вбивство, 16-річний хлопець з автомата застрелив 45-річного місцевого жителя, який виявився ветераном АТО.

Інцидент стався вночі 22 травня. Між групою молодих людей, в складі якої були четверо неповнолітніх, і двома дорослими чоловіками виник конфлікт. Як повідомляється на сайті поліції області, під час бійки один з підлітків побачив у чоловіка в сумці зброю, вихопив її та вистрілив. Ще один хлопець вдарив другого чоловіка, внаслідок чого той втратив свідомість. Потім нападники зникли у невідомому напрямку. Прийшовши до тями, потерпілий викликав поліцію. Від вогнепального поранення 45-річний житель Вишгорода помер на місці.



На місці події правоохоронці виявили автомат МКМ-072СБ і патрони, вони направлені на експертизу.

Поліція затримала всіх учасників події: чотирьох підлітків віком 15-17 років та 19-річного хлопця.

Порушені два кримінальних провадження за частиною 1 статті 115 (умисне вбивство) і частиною 2 статті 296 (хуліганство) КК. 16-річному підлітку повідомили про підозру. Також вирішується питання про підозру у хуліганстві іншим фігурантам злочину.

Як розповів голова Громадської спілки "Ми українці" Іван Татауров, вбитий чоловік виявився ветераном АТО з батальйону "Айдар". Його звали Ігор Корнієнко, позивний "Корній", передає Погляд.

Корнієнко був учасником Революції Гідності, а з перших днів війни на Донеччині увійшов до складу "Айдара". Після двох років бойового життя він повернувся у Вишгород, де займався охоронною діяльністю.

"Був щирою, урівноваженою людиною, боровся з наркозлочинністю", – зазначає видання.

Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram


0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
У Чернівцях на зупинці раптово помер чоловік
62 381
На Буковині перепоховали останки із затопленого кладовища, які виявили після обміління Дністра
18 589
Буковина отримала від Нідерландів обладнання для підтримки енергетичної інфраструктури
11 246
Сьогодні на Буковині попрощаються з трьома полеглими захисниками
9 439
Возив «швидкими» до кордону: на Буковині судитимуть організатора незаконного переправлення чоловіків
8 145
У Чернівцях відкрили сучасну рентгенопераційну за понад 61 млн грн: що зміниться для пацієнтів
7 629
Курс валют у Чернівцях 22 липня
6 469
Відкриття магазину та кадрові призначення у міськраді Чернівців: новини минулої доби
4 425
«Михайле Альбертовичу, вибачте»: Сирський звернувся до Федорова на тлі чуток про конфлікт
3 677
В Україні продовжує знижуватися народжуваність: скільки дітей народилося на Буковині
3 600