Майже 4,5 мільйонів українців - заробітчани

новини
1 886
0
Станом на сьогодні близько 4,5 мільйона трудових мігрантів з України перебувають за кордоном, з яких 1,7 мільйона – в країнах Європейського Союзу. Як повідомили УНІАН в комісії „Справедливість і мир” Української Греко-Католицької Церкви, такими є результати дослідження, проведеного експертами європейської комісії “Caritas International”.
При цьому правовий статус українських мігрантів дуже непевний - 60-70% не мають дозволу на проживання або працевлаштування.
За даними Міжнародної організації міграції (МОМ), близько 15 тис. українок зазнають сексуальної експлуатації за кордоном, а близько 100 тис. чоловік перебуває в трудовому рабстві. Багато з них були завербовані для заповнення непрестижних у країнах ЄС вакансій у сферах будівництва, сільського господарства, догляду за дітьми або літніми особами, господарських робіт у приватних домах, ресторанах або готелях.
Трудову міграцію українців, на думку експертів, можна трактувати як “кругову міграцію”, адже понад 80% мігрантів мають намір повернутися на батьківщину. 90% мігрантів вважають, що їх майбутнє – в Україні, а відтак намагаються придбати квартири, оплатити навчання дітей або навіть започаткувати власний бізнес.
Результати дослідження засвідчили, що від міграції найбільше потерпають села Західної України, регіону, що безпосередньо межує з Європейським Союзом.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
У громаді на Буковині заборонили ввечері їхати на мотоциклах
17 267
Керівнику "Чернівціводоканал" оголосили підозру: на комунальному підприємстві зробили заяву
8 978
Виводив людей з будинку: історія рятувальника, який став відомим завдяки фото
6 206
Проколов колеса, щоб не втік: на Буковині перевіряють співробітників ТЦК через конфлікт
6 129
На Буковині оголосили підозри 10 посадовцям за розтрати бюджетних коштів на великі суми
5 161
Сильні дощі та грози: на Буковині зіпсується погода
5 017
«Вода чудова. Ідіть купатися»: чернівчани ходять на міський пляж попри заборони
4 517
Росія могла вдарити по Чернівцях ракетою Х-101 із касетною бойовою частиною: що відомо
4 181
Взяли пасажира — заплатите штраф до 32 тисяч гривень: водіїв попередили про рейди
4 074
Обороняв Батьківщину від ворогів: на війні загинув воїн з Буковини Віталій Майстрюк
3 584