У Мінцифрі стверджують, що витік персональних даних не пов’язаний із застосунком "Дія"

новини / Новини України
2 394
0
У Мінцифрі стверджують, що витік персональних даних не пов’язаний із застосунком "Дія"

В інтернеті з'явилося кілька телеграм каналів, що розповсюджують персональні дані громадян; у Мінцифри заявляють, що не пов’язано із застосунком "Дія".

Про це повідомляє Міністерство цифрової трансформації.



У відомстві пояснюють, що "Дія" не має власної бази даних і не накопичує таку інформацію. Мобільний застосунок лише відображає інформацію з реєстрів.

В Україні 9,5 млн. водійських посвідчень, 6,5 млн з яких відображаються в "Дії". В мережі з’явилася інформація про дані 26 млн посвідчень водія.

У міністерстві звертають увагу, що поряд із "даними 26 млн. посвідчень", зловмисники у боті раніше поширювали інші бази, які не вперше були доступні в даркнеті. Наприклад, паролі від особистих сторінок Вконтакті, LinkedIn тощо.

"Зловживання використанням персональних даних громадян недопустиме! Служба Безпеки України вже проводить слідчі дії стосовно зловмисників, що поширюють таку інформацію в інтернеті", – заявили у міністерстві.

У Мінцифрі застерігають: намагаючись віднайти інформацію про себе в різних нелегальних ботах, ви самі надаєте зловмисникам персональні дані.

Нагадаємо, 6-го лютого додаток державних послуг онлайн "Дія" став доступним для скачування, першими у застосунку стали доступними водійське посвідчення та свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу.

5 травня міністр цифрової трансформації Михайло Федоров повідомив, що застосунок "Дія" завантажили уже 3 мільйони разів.

Під час карантину через коронавірус "Дія" створила сервіс "Дій вдома" для моніторингу дотримання громадянами самоізоляції та обсервації.

0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
купить iPhone 17 Pro Max в Одессе, цены в Украине
ТОП 10
Прикордонники затримали групу лісівників, які переправляли ухилянтів до Румунії
81 249
У Чернівцях представили нового начальника ОВА: запросили не всі медіа
45 312
Скандал із зачиненим автовокзалом у Чернівцях: військового у морозну ніч попросили залишити зал очікування
34 259
У Чернівцях змінили кінцеву зупинку популярного автобусного маршруту
27 635
З'явився графік відключень світла у Чернівецькій області на завтра, 14 січня
25 540
Не стало колишньої сільської голови на Буковині Валентини Гульпе
17 328
Хто може стояти за новими призначеннями очільників Буковини та інших регіонів, - ЗМІ
15 648
Чернівчан закликають гідно провести в останню дорогу полеглого воїна Владислава Тритяка
15 538
Коли завтра буде світло: графік відключень на Буковині 13 січня
14 558
Росіяни готують новий масований удар по Україні найближчими днями - Зеленський
13 108