Журналісти знайшли принца Гаррі та Меган у розкішному маєтку голлівудського продюсера

новини
926
0
Журналісти знайшли принца Гаррі та Меган у розкішному маєтку голлівудського продюсера

Принц Гаррі й Меган Маркл нині живуть у розкішному домі в Беверлі Хіллз, що належить голлівудському продюсеру та актору Тайлеру Перрі.

Про це повідомляє .unian.ua



При цьому пару ніколи не помічали у компанії з Перрі. Журналісти припускають, що з британцями він познайомився через близьку подругу і відому американську телеведучу Опру Вінфрі.

Герцог і герцогиня Сасакські переїхали у маєток з сином Арчі наприкінці березня. До цього сім’я проживала у канадському Ванкувері, але після заяв про закриття кордонів країни, вони подалися у США.

Відтоді як британське подружжя переїхало у Лос-Анджелес, їх зустрічали всього кілька разів.

Спершу вони пропонували місцевим благодійникам допомогу з роздаванням їжі місцевим мешканцям з високим ризиком інфікуватися коронавірусом, а також вивозили своїх собак на прогулянку.
Журналісти знайшли принца Гаррі та Меган у розкішному маєтку голлівудського продюсера

50-річна вілла у тосканському стилі з 8 спальнями та 4 ванними кімнатами розташована на 22 акрах на вершині пагорба престижного району "Беверлі Рідж Естейтс" з охороною по периметру.

Журналісти не знають, чи орендують герцоги цей маєток чи залишаються там як гості. Проте доказів того, що будинок продано, не знайдено.

Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код: