Померлих від COVID-19 медиків прирівняли до військових

новини / Новини України
1 009
0
Померлих від COVID-19 медиків прирівняли до військових

Верховна Рада на позачерговому засіданні 7 травня прирівняла медпрацівників, смерть яких настала внаслідок захворювання на коронавірус, до військових, які загинули внаслідок поранення, контузії, каліцтва або захворювання під час виконання військової служби.

За прийняття законопроєкту № 3376–1 "Про внесення змін до статті 39 закону України" Про захист населення від інфекційних хвороб "(щодо додаткових гарантій прав медичних та інших працівників, зайнятих у сфері захисту населення від інфекційних хвороб, і членів їх сімей) у цілому проголосували 340 депутатів, оголосив спікер Ради Дмитро Разумков.



Співавторка законопроєкту, нардепка від "Слуги народу" Галина Янченко, на своїй сторінці у Facebook пояснила, що цей документ запроваджує виплати страховок лікарям на рівні учасників бойових дій.

"600 000 гривень отримує медпрацівник у разі встановлення групи інвалідності внаслідок зараження коронавірусом. 1,5 млн гривень становитиме виплата для сім'ї медпрацівника в разі смерті. На сім'ю медика будуть поширюватися ті ж пільги, що і для сімей загиблих військових", – зазначила вона.

Нагадаємо, що також сьогодні парламент проголосував за масове тестування населення на коронавірус. Зокрема, тести робитимуть працівникам Нацполіції та Нацгвардії незалежно від того, чи контактували вони з хворими. Крім того, на COVID-19 будуть перевіряти всіх, хто звернувся за медичною допомогою та має симптоми захворювання.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:

Читайте також

Внаслідок атаки на Харків 29 березня постраждали 55 людей, двоє загиблих
На фронті за день майже 150 боїв, на Курщині відбито 20 атак – Генштаб
Турнірна таблиця УПЛ: Динамо зберегло лідерство, Чорноморець опустився
РФ завдала удару КАБом по центру Куп'янська, є постраждалі та руйнування
За три дні енергетики повернули світло 13 тисяч сімей після ворожих обстрілів, - ДТЕК
Бої за Торецьк тривають: частину міста контролюють окупанти — очільник МВА
Українцям з квітня змінюють правила оплати лікарняних: що потрібно знати
Кому в жодному разі не можна їсти вершкове масло: про це треба знати
Командири дозволяли солдатам замість служби працювати на СТО: зарплати забирали собі
Після збою у системі "Укрзалізниці" відновили дві важливі функції

Колонка

Читають Коментують

Свіжий номер

Афіша

політика, влада

економіка

здоров'я

культура

спорт

Каталог фірм