Губернатор Одещини пояснив, чому кількість хворих за добу випередила Буковину

новини / Новини України
2 724
0
Губернатор Одещини пояснив, чому кількість хворих за добу випередила Буковину


В Одеській області за добу виявили 80 нових інфікованих, що є найбільшим показником в Україні. В Одеській облдержадміністрації кажуть, що усе через порушення карантину.

Голова Одеської облдержадміністрації Максим Куций каже, що такі показники є результатом порушення карантину, пише "Громадське".



Найбільші спалахи зафіксовані там, де населення й місцева влада "легковажно ставилися до карантину та не серйозно сприймали загрозу епідемії".
Нові випадки за добу зафіксували:

Подільськ — 178 випадків (55 за добу).

Одеса — 78 випадків (2 за добу);

Біляівський район — 53 випадки (11 за добу).

"Комісія з надзвичайних ситуацій неодноразово звертала увагу місцевої влади Подільська на необхідності посилення карантину та санітарних заходів, аби убезпечити людей від загрози", — каже чиновник і додає, що тепер у місті працюють експерти медицини катастроф для контролю за ситуацією.

Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram

0 коментарів

РЕКЛАМА
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
Автомобіль перекинувся: на Буковині у ДТП загинув 25-річний чоловік
5 331
Біолог назвав найотруйніший гриб у світі: він росте у наших лісах
5 076
«Зробимо найбільшим в Україні»: підприємець впродовж трьох років облаштовує дитячий майданчик у Чернівцях - відео
4 758
Футбольний клуб "Буковина" оштрафували: яку суму мають сплатити
3 535
На Буковині померла другокласниця, якій збирали кошти на лікування хвороби мозку
3 240
У селі на Буковині збудують укриття зі спортзалом за 21 млн грн
2 996
Водій загинув на місці: у поліції розповіли подробиці смертельної ДТП на Буковині
2 966
Бойовому генералу з Чернівців уряд Угорщини заборонив в'їзд до країни: яка причина
2 728
Сусіднє з Чернівцями місто вводить заборону на електросамокати та електровелосипеди
2 314
Результати не потішили: назвали п'ятірку шкіл Буковини, де учні склали НМТ на найнижчі бали
2 230


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.