У США дослідники вважають, що пандемія COVID-19 може розтягнутися ще на два роки

новини / Новини світу
1 220
0
У США дослідники вважають, що пандемія COVID-19 може розтягнутися ще на два роки

Пандемія COVID-19 може розтягнутися на наступні два роки через здатність коронавірусу поширюватися від людини до людини без симптомів.

Про це йдеться у звіті Центру досліджень і політики в галузі інфекційних захворювань Університету Міннесоти (США), пише Bloomberg.



Згідно з висновками, люди найбільш заразні в період до прояву симптомів.

"Повідомлення про ризики від урядовців повинні містити концепцію, що ця пандемія не скоро закінчиться і що люди повинні бути готові до можливих періодичних спалахів захворювань упродовж наступних двох років", - ідеться у звіті.

Дослідження було підготовлено директором CIDRAP Майклом Остерхольмом і медичним директором Крістен Мур, істориком громадської охорони здоров'я Університету Тулейн Джоном Баррі і Марком Ліпсічем, епідеміологом Гарвардської школи громадської охорони здоров'я.

Нагадаємо, медики Південної Кореї практично виключили повторне зараження і здатність коронавірусу до реактивації в організмі перехворілих людей.

0 коментарів

РЕКЛАМА
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
У Чернівцях колишній начальник фіскальної служби почав самовільне будівництво у заповіднику
20 872
Купують сітками: на ринках Чернівців ціни на капусту рекордно низькі
14 036
У селі на Буковині жінка з кількаметрової висоти впала з кладки у річку
12 938
З одного боку – скеля, з іншого – крутий схил: на Буковині розпочали ремонт гірського серпантину
9 168
Сильні заморозки і дощ з мокрим снігом: на Буковині у вихідні погіршиться погода
8 635
"Так сильно ще не смерділо": чернівчани скаржаться на сморід у різних частинах міста
8 234
«Що нам тепер робити? Помирати?»: на Буковині мобілізували чоловіка, батьки якого обоє з інвалідністю — відео
8 182
Прокуратура вважає, що в Чернівцях діяла ОЗГ, яка розтратила 2,2 млн грн "Міськсвітла"
6 736
Старшокласники будуть навчатися не всюди: які школи у Чернівцях стануть ліцеями
6 676
На Прикарпатті чоловік знайшов два гігантські білі гриби
6 134


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.