Художниця, напившись вина і рідкого мила, покусала стюардесу

новини
1 857
0
Відома у Великобританії російська художниця, 54-річна Галина Русанова, повертаючись до Лондона з Лос-Анджелеса на літаку компанії United Airlines, влаштувала гармидер. Випивши коктейль з антидепресантів, вина і рідкого мила, вона чіплялася до пасажирів, гавкала як собака і нападала на стюардес. В результаті до Британії Русанова так і не дісталася, а вихідні провела в КПЗ міста Бангора (штат Мен), де зробив вимушену посадку авіалайнер, повідомляє Daily Mail.
Перед польотом, щоби подолати страх, 54-річна Галина Русанова наковталася заспокійливих пігулок і запила їх декількома пляшками червоного вина. Після зльоту художниця відправилася в туалет і випила там рідкого мила, яке містить трохи алкоголю. Після цього, за словами стюардеси, вона "втратила контроль над собою".
Повернувшись в салон, Галина почала розмахувати руками, як птах, і штовхати крісло сусіда. Її кинулася заспокоювати бортпровідниця. Художниця стала навкарачки, загавкала по-собачому і вчепилася зубами в ногу стюардеси. Врешті-решт некеровану пасажирку вдалося прикувати наручником до крісла.
Русанова 20 років живе в Британії. Її знають як художницю, яка виставлялася в кращих британських галереях, письменницю і актрису, відзначає MIGnews. Її картини продаються по всьому Лондону.
Якщо Русанову визнають винною в злісному втручанні в дії екіпажа авіалайнера, їй можуть загрожувати 20 років в`язниці і штраф у розмірі 250 тис. доларів, повідомляє newsru.

0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
купить iPhone 17 Pro Max в Одессе, цены в Украине
ТОП 10
Трагедія у селі на Буковині: дерево вбило на смерть 19-річного юнака
13 459
У Чернівцях представили нового в.о. заступника начальника ГУ ДСНС: хто він
8 098
Не лосось і не скумбрія: яка недорога риба виявилася найкориснішою для жіночого здоров’я
6 329
У Чернівцях перевізники подають нові тарифи на проїзд у маршрутках: пропонують від 18 до 24 гривень
6 121
"Осипенко набирає людей, яким довіряє": експерт - про кадрові призначення в Чернівецькій ОВА
3 671
На Буковині викрили масштабні крадіжки газу на мільйони гривень
3 203
Вічна шана. Сьогодні на Буковині прощаються із трьома захисниками
3 103
Нова хвиля боротьби з МАФами у Чернівцях: міськрада вимагає демонтувати павільйони хлібокомбінату
2 676
Україна – Швеція: де дивитись вирішальний матч плейоф відбору на ЧС-2026
2 544
Завтра у Чернівцях попрощаються із двома загиблими солдатами
2 383