Жінці, яка померла на Франківщині, діагностували COVID-19 посмертно

новини / Новини України
1 498
0
Жінці, яка померла на Франківщині, діагностували COVID-19 посмертно

Жінка, яка померла від коронавірусу в Івано-Франківській області, потрапила до лікарні у важкому стані.

Діагноз коронавірусної хвороби їй поставили посмертно, повідомили на брифінгу Міністерства охорони здоров'я.



"Лікарі, на жаль, не змогли врятувати їй життя. Через добу після госпіталізації вона померла. Її чоловік перебуває в лікарні, його стан оцінюють як середньої тяжкості", - повідомили на брифінгу.

У МОЗ закликали звертатися до сімейних лікарів при перших проявах симптомів, а також повідомляти про контакти з хворими і повернення з інших країн. Своєчасне звернення до медиків може врятувати життя.

Відзначається, що до 16:00 всі глави ОДА повинні створити штаби боротьби з наслідками коронавірусу. Центральний штаб буде працювати цілодобово.

Нагадаємо, учора кількість померлих від коронавірусу в Україні збільшилася до 5. Станом на 10 ранку 26 березня, у Міністерстві охорони здоров'я заявили про 156 випадків COVID-19.

Пізніше мер столиці Віталій Кличко заявив, що у Києві було виявлено ще 6 випадків зараження - у жінки і 5 чоловіків.


0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
Після +40 Україну накриють грози: синоптик назвав дату різкої зміни погоди
36 735
На Буковині рятувальники виловлювали гадюку та ліквідовували гніздо шершнів
14 064
Вечірня ДТП у Чернівцях: рух ускладнений, запровадили реверс
11 317
На Буковині після рекордної спеки очікують дощі та зниження температури
8 572
«Ваші воюють, бо дурні»: у Чернівцях водій маршрутки ображав військових і лаявся на пасажирок
8 026
У Чернівцях звільнили водія маршрутки, який ображав військових і пасажирок
7 459
Школу на Буковині очолить новий директор: до комісії залучили представника батьків
6 650
Сьогодні очікується аномальна спека: таких температур на Буковині ще не фіксували
5 562
Після рекордної спеки — грози та град: на Буковині різко зміниться погода
5 519
Лічені хвилини на порятунок: буковинські медики врятували чоловіка з ножовим пораненням у серце
4 274