Укрзалізниця місяць повертатиме вартість квитків на скасовані поїзди

новини / Новини України
2 784
0
Укрзалізниця місяць повертатиме вартість квитків на скасовані поїзди

Укрзалізниця з 18 березня 2020 року припиняє пасажирські перевезення залізничним транспортом. Квитки на скасовані поїзди можна буде повернути протягом місяця.

Про це повідомляє пресслужба АТ "Укрзалізниця".



"Компанія компенсує пасажирам повну вартість проїзних документів на усі скасовані через введення карантину рейси – без стягнення додаткових зборів. Для зручності пасажирів та уникнення концентрації людей біля кас, Укрзалізниця подовжила термін повернення квитків до 1 місяця від дати запланованого відправлення поїзда, що скасований", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що квитки, придбані через Інтернет, можна буде повернути через онлайн-сервіси.

"Закликаємо пасажирів, якщо є можливість, не поспішати на вокзали повертати квитки і не піддавати своє життя загрозі, перебуваючи в натовпі. Запевняємо, коли б ви не звернулися протягом відведеного часу, кошти будуть повернені у повному обсязі", - підкреслили в компанії.

В Укрзалізниці нагадали, що з 18 березня компанія тимчасово припиняє перевезення пасажирів залізничним транспортом в усіх видах внутрішнього сполучення (приміському, міському, регіональному та далекому) у зв’язку з карантином, спричиненим спалахом Cоvid-19? до прийняття окремого рішення уряду. Поїзди виконають останні рейси за графіками курсування 17 березня.

Залізничні вантажні перевезення тривають.

16 березня 2020 року Кабінет міністрів України заборонив міжміські перевезення та масові заходи по всій Україні.

Згідно з постановою уряду з 18 березня 2020 року до окремого рішення в Україні заоборонено перевезення пасажирів залізничним транспортом в усіх видах внутрішніх сполучень (приміському, міському, регіональному та дальньому).

Станом на ранок 17 березня у світі зафіксовано тих, хто хворів на Covid-19 і одужав - 79 433 осіб, інфікованих - 182 406 осіб, а тих, хто помер – 7 154.

Наразі в Україні 7 підтверджених випадків інфікування Covid-19, з них один летальний на Житомирщині. У Чернівцях померла жінка, в якої підозрювали коронавірус, але факт захворювання не підтверджено.

Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram

0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
купить iPhone 17 Pro Max в Одессе, цены в Украине
ТОП 10
Мільйони гривень – за рік: хто з посадовців Буковини отримує рекордну зарплату
41 246
У Чернівцях апеляція за позовами ТЦК масово скасовує рішення судів щодо фіктивних розлучень
27 638
У Чернівцях готуються підняти ціни на проїзд: якою може бути вартість
20 607
Головна проблема – освітлення: як стадіон «Буковина» готують до вимог УАФ та УПЛ
20 044
У Чернівцях викрили директорку турфірми, яка ошукала клієнтів на 1.3 мільйона
18 632
Клічук розповів, де залишатиме своє авто після заборони паркування біля мерії Чернівців
17 531
Затримали з каністрою пального біля підстанції: іноземець готував підпал енергооб’єкта у Чернівцях
17 013
В Україну йде різке похолодання: коли зміниться погода
16 891
На Буковині попрощаються із загиблим солдатом Тарасом Шевченком
12 650
У центрі Чернівців біля ратуші вводять двосторонній рух і забороняють паркування
11 077