Стало відомо на які дати перенесли пробне ЗНО

новини / Новини України
1 120
0
Стало відомо на які дати перенесли пробне ЗНО

Проведення пробного незалежного оцінювання перенесли у зв'язку з введенням в Україні карантину через коронавірус.

Про це повідомив пресцентр Міністерства освіти і науки.



За даними міністерства, пробне ЗНО перенесли на 4 і 11 квітня 2020 року. Дати визначення результатів пробного тестування поки що невідомі.

"Пробне тестування з української мови та літератури замість 21 березня відбудеться 4 квітня. Тестування з інших предметів замість 28 березня - 11 квітня. Дати визначення результатів будуть відомі до 14 березня", - сказано в повідомленні Міносвіти.

Учасникам пробного ЗНО надішлють нові запрошення-перепустки з актуальними датами.

Нагадаємо, у зв'язку з оголошеним карантином КМДА доручила департаменту освіти і науки організувати дистанційне навчання школярів і студентів.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.