Протягом дня на Донбасі постраждали троє бійців ЗСУ

новини / Новини України
846
0
Протягом дня на Донбасі постраждали троє бійців ЗСУ

На Донбасі упродовж доби внаслідок обстрілів з боку збройних формувань Російської Федерації один український військовий поранений, ще двоє отримали бойове ураження.

Про це повідомляє пресслужба ООС у Facebook.



"Сьогодні, 5 березня, внаслідок ворожих обстрілів один український захисник отримав поранення та ще 2 військовослужбовці Об’єднаних сил отримали бойове ураження", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що упродовж поточної доби збройні формування РФ 9 разів порушили режим припинення вогню. Бойовики обстріляли позиції ООС з заборонених Мінськими домовленостями артилерійських систем калібру 122 мм, мінометів калібру 120 мм та 82 мм, а також з гранатометів різних систем, великокаліберних кулеметів та стрілецької зброї.

У районі відповідальності оперативно-тактичної групи "Схід" був зафіксований один обстріл поблизу Авдіївки.

Вісім обстрілів було зафіксовано у районі відповідальності оперативно-тактичного угруповання "Північ".

Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
[xfgiven_reclama][/xfgiven_reclama]

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Читають Коментують