Макс Барських прикрасив обкладинку Playboy

новини / Новини України / культура, шоу-бізнес
1 536
0
Макс Барських прикрасив обкладинку Playboy


Напередодні свого 30-річчя український співак Макс Барських прикрасив обкладинку Playboy. Зазначимо, що артист став першим українцем, який потрапив на сторінки культового журналу.

У різний час cover story легендарного журналу удостоювалися лише обрані чоловіки: Х'ю Хефнер, Дональд Трамп, Джордж Клуні, Бруно Марс, Джейсон Стейтен, Деніел Крейг, Сергій Шнуров.



У спеціальному випуску How to be a man відразу з двома обкладинками Макс Барських розповідає про своє ставлення до життя і про те, що гроші – не головний рушійний елемент в його кар'єрі. Більш того, улюбленець мільйонів поділився тим, як заробив свій перший мільйон.

"Мені складно сказати точно, тому що великі гроші прийшли досить давно, з моменту успіху альбому "Тумани". Протягом багатьох років гроші постійно перебували в обороті. Я весь час вкладав кошти, щоб отримувати максимальні можливості для свого продукту, поліпшувати його у всіх можливих напрямках. Але саме усвідомлення наявності суми з шістьма нулями прийшло відносно нещодавно, відтоді, як з'явилася можливість зайнятися своїм побутом: купити ту квартиру, яку я хочу, мати ту машину, яку я хочу, забезпечувати моїх близьких так, як мені б хотілося. Адже насправді мільйон обчислюється не папірцями, а можливостями", – поділився співак.

Перші думки, які прийшли до артиста після заробленого першого мільйона, – його внутрішня дитина почала радіти: "У мені посміхнувся маленький хлопчик Коля з Херсона зі словами "могЕшь".

Говорячи про успіх, Макс зізнався, що ставить високі цілі і щодня прокидається з одним і тим же запитанням до себе.

"Успіх не приходить сам по собі. Це завжди жорсткий таймінг і скрупульозно вибудувана робота над собою... Коли я читав книгу "Великий Гетсбі" Фіцджеральда, мені особливо запам'ятався епізод, в якому юний Гетсбі прописував мету і завдання на шляху становлення кращої версії себе... Перед собою він ставив високі планки. Приблизно так само я щодня проробляю свої майбутні вершини. Протягом уже багатьох років щоранку я задаю собі одне і те ж запитання: "Що ще я можу зробити для того, щоб стати кращим?".

Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram

0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
купить iPhone 17 Pro Max в Одессе, цены в Украине
ТОП 10
Де і коли випаде дощ з мокрим снігом, і в яких областях буде сильний вітер
54 313
Щасливий номер телефону: що означає остання цифра і яка з них притягує гроші
24 349
В Україні змінилися ціни на картоплю: скільки коштує
6 085
У Чернівцях сьогодні попрощаються із колишнім народним депутатом України Петром Гасюком
5 414
У Чернівцях на вулиці, яку відремонтували за 34 мільйони гривень, вже розрили асфальт: яка причина
5 335
«Був вимогливим, але справедливим»: у Чернівцях попрощалися з політиком Петром Гасюком
4 188
У Чернівцях відзавтра подорожчає проїзд у маршрутках: скільки будемо платити
4 142
На щиті повертається Герой: на Буковині попрощаються із захисником Миколою Бечком
3 780
Завтра чернівчан закликають гідно провести в останню дорогу воїна Олександра Котелка
3 461
Курс валют на 15 березня: скільки коштують долар, євро і злотий
3 324