Мікропозика VS банківський кредит*

новини
825
0
* На правах реклами

Відмінність мікропозики від банківського кредиту
Навіть якщо ви рідко користуєтеся допомогою кредитних організацій, знати ключові відмінності банківських ссуд від мікропозик вам буде корисно.
Сервіс огляду кредитів онлайн Кредитик надає безкоштовну інформацію щодо основних відмінностей таких позик.

Ймовірність схвалення і відмови
Одна з головних відмінностей позики від кредиту полягає в тому, що МФО готові надати гроші в борг практично всім. Банки висувають суворі вимоги до кредитної історії кандидата, його місця і стажу роботи, сімейного стану, віку і зарплати. Мікрофінансисти максимально лояльні у будь-якому із перелічених питань.
Якщо у вас немає переконливого пакета документів, розраховувати на схвалення банківської позики вам не варто. У випадку з мікрофінансовою фірмою ви можете надати тільки паспорт і ІПН. До того ж, фактично документів на руках може і не бути. Більшість МФО вимагають лише вказати дані, без особистої присутності чи завантаження фото номера платника податку і посвідчення особи на сайті.

Мікропозика VS банківський кредит*


Тривалість оформлення та спосіб отримання

На заповнення онлайн-замовлення на сайтах банку та МФО вам знадобиться приблизно однакова кількість часу – не більше, ніж 10-15 хвилин. Однак ви повинні завчасно знати що:
1. Відповідь банку буде не остаточною, а попередньою. Навіть, прийшовши в офіс банку, ви все ще ризикуєте отримати відмову. Рішення, прийняте макрофінансовою фірмою, вже не підлягає змінам.

2. Розгляд замовлення МФО і банківською установою займе до 5-30 хвилин і до 1 дня відповідно. Сучасні мікрофінансисти використовують спеціальних роботів. Програми оцінюють запити кандидатів за 2-3 хвилини, і одразу після цього надають відповідь.
Якщо банк попередньо погодить ваше замовлення, вам потрібно буде прийти в офіс банку в робочий час. Відвідувати відділення МФО не знадобиться. Цілодобово чи в робочий час (залежить від графіка кредитора) погоджена сума буде перерахована на ваш рахунок вашої карти.
І мікрозайм, і банківську ссуду можливо отримати готівкою (мікрокредит не завжди) або переказом на картку.
Доступні суми, відсоткові ставки та терміни

Різниця між позикою та кредитом в доступних сумах значна. Допустимий ліміт в МФО зазвичай не перевищує 15-20 тисяч гривень. Крім того, максимальні суми доступні не відразу, а тільки після своєчасного повернення декількох попередніх мікрокредитів.
Якщо ви впевненні в тому, що зможете розрахуватися з боргами у вказаний термін, то можете взяти 2-3 позики у 2-3 різних МФО. Головне зверніть увагу на те, що період виплати заборгованості не перевищує одного місяця. Після цього кошти вам потрібно або повернути повністю, або пролонгувати, виплативши усі вже нараховані відсотки.

Останнім часом мікрофінансисти почали надавати безвідмовні позики на період від двох-трьох місяців. Але все ж таки дійсно довготривалий кредит на декілька років варто брати в банку.

Особливості відсоткової ставки:
• У МФО. Вказується за один день використання позичених коштів. У середньому по Україні складає 1,5-2 % на добу. Мікропозика може бути видана під 0% на день (за умови своєчасного повернення), якщо ви є новим клієнтом для фірми, що проводить акцію. Дізнатися розмір переплати щодо бажаної суми можна заздалегідь, використовуючи онлайн-калькулятор на головній сторінці. В індивідуальному порядку МФО відсоткові ставки не встановлює. Якщо на сайті ви бачите фразу "позика під 1,7% на добу", відповідно, під таку ставку ви і отримаєте гроші в борг.

• У банку. Ставка зазначається за один рік кредитування. Банківська установа може надавати один і той самий вид кредиту під 15% річних або, наприклад, під 29% річних. Ставка визначається з урахуванням різних факторів: тривалість кредитної історії, наявність у можливого клієнта власного житла, розміру заробітної плати. Дізнатися, під яку ставку вам можуть надати кредит ви зможете тільки в менеджера банку вже після того, як буде розглянута ваша заявка.

Мікропозика VS банківський кредит*


Взяти банківський грошовий займ під 0% річних у вас не вийде. Навіть якщо ви готові надати кредитору дійсно цінну та ліквідну заставу, привести поручителя.

Наслідки відмови від виплати мікропозики та банківської ссуди

І банки, і МФО працюють на законних підставах. Тому, не отримавши від боржника коштів на погашення боргу, вони будуть застосовувати аналогічні санкції. Перш за все, інформація про порушення фінансової дисципліни буде відправлено в БКІ, кредитна історія буде зіпсована. Одночасно буде нарахована пеня, штрафи та \ або задіяна підвищена ставка відсотків.
Якщо платник буде переховуватися, відмовлятися від покриття заборгованості навіть мінімальної суми, стягнення боргу буде доручене колекторам. Інколи кредиторам доводиться навіть звертатися до суду.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Читають Коментують