RSS logo rss  |  Вхід: Вхід в Молодий Буковинець
Головна | Приватні оголошення |Приватні оголошення Тури з Чернівців | Історія успіху | Історія успіху Афіша | Пропозиція тижня | Він+Вона | ПРО ЧЕРНІВЦІ | | Підпишись Приєднуйся до читачів Приєднуйся до читачів Приєднуйся до читачів
  Новини: Чернівців | України | Світу | » Політика | » Економіка | » Культура | » Спорт | » Здоров'я | » Кримінал | » Життя | » Фото | » Відео | » Новини читачів |

* На правах реклами

Мрієш стати Лікарем будь-якої спеціальності? Стоматологом? Провізором? Медичним психологом? Медичною сестрою? Фармацевтом?
Мрієш здобути найпрестижнішу професію у світі?
Тоді тобі до Буковинського державного медичного університету, який з радістю запрошує на навчання!

Вищий державний навчальний заклад України  «БУКОВИНСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ» оголошує прийом на 2020/2021 навчальний рік*


Факультети:

- медичний факультет №1;
- медичний факультет №2;
- медичний факультет №3;
- медичний факультет №4;
- стоматологічний;
- фармацевтичний;

До складу університету входить навчально-науковий інститут післядипломної освіти та коледж.

Університет здійснює підготовку фахівців за галуззю знань "Охорона здоров’я" за такими спеціальностями:
Медицина (магістр), Стоматологія (магістр), Стоматологія (молодший бакалавр), Медична психологія (магістр), Медсестринство (магістр), Медсестринство (бакалавр), Медсестринство (фаховий молодший бакалавр), Технології медичної діагностики та лікування (бакалавр), Фармація, промислова фармація (магістр), Фармація, промислова фармація (молодший бакалавр).

Перелік конкурсних предметів у сертифікаті ЗНО


Вищий державний навчальний заклад України  «БУКОВИНСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ» оголошує прийом на 2020/2021 навчальний рік*
Вищий державний навчальний заклад України  «БУКОВИНСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ» оголошує прийом на 2020/2021 навчальний рік*


На спеціальності Медицина, Стоматологія – мінімальний результат ЗНО з другого та третього предметів повинен дорівнювати 150 балів і більше.
На спеціальність Фармація – загальний конкурсний бал за сертифікатами ЗНО повинен дорівнювати 130 балів і більше.


Вступ на спеціальності Медсестринство (фаховий молодший бакалавр) та Фармація, промислова фармація (фаховий молодший бакалавр) на онові базової загальної середньої освіти (9 класів) проводиться за результатами вступних екзаменів з української мови (диктант) та біології (Медсестринство) або хімії (Фармація, промислова фармація), усно.


10 вагомих причин, чому варто навчатися у БДМУ:

1. Здобувай освіту, якість якої підтверджена рейтингами та нагородами.
БДМУ входить до ТОП-5 найкращих медичних університетів за рейтингом "ТОП – 200 України". За результатами складання ліцензійних іспитів "Крок" студенти БДМУ посідають лідируючі позиції в Україні, зокрема у 2018 році вітчизняні студенти посіли 3-тє місце, студенти-іноземці – 2-ге місце за результатами складання ліцензійного іспиту "Крок 2", а лікарі-інтерни – 1-ше місце за результатами складання ліцензійного іспиту "Крок 3".

2. Навчайся під керівництвом висококваліфікованих викладачів та переконайся у практичній спрямованості процесу навчання.
Висококваліфікований та досвідчений професорсько-викладацький склад гарантує якість навчання та забезпечує підготовку медичних та фармацевтичних фахівців у відповідності до сучасних вимог практичної ланки системи охорони здоров’я.

Вищий державний навчальний заклад України  «БУКОВИНСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ» оголошує прийом на 2020/2021 навчальний рік*


3. Відчуй переваги сучасних освітніх технологій та відвідуй лекції професорів університетів всього світу.
У БДМУ впроваджені в навчальний процес інноваційні педагогічні технології, які є ефективними інструментами для підвищення якості навчання. Створено сервер дистанційного навчання та “Електронний журнал успішності” – web-програму з потужним арсенал інструментів оперативного моніторингу успішності, а також можливості надання доступу студентам та викладачам університету до результатів навчання.

4. Проходь стажування закордоном.
У 2016 році БДМУ став першим із медичних вузів України індивідуальним повноправним членом Європейської Асоціації Університетів (European University Association, EUA). Університетом налагоджена співпраця з за кордонними клініками та медичними центрами, що дозволяє студентам проходити стажування та виробничу практику за кордоном.

Вищий державний навчальний заклад України  «БУКОВИНСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ» оголошує прийом на 2020/2021 навчальний рік*


5. Навчайся у комфортних умовах.

Потужна матеріально-технічна база БДМУ забезпечує комфортні умови навчання. Це 15 навчальних корпусів, 33 клінічних баз, центр симуляційної медицини, 17 комп’ютерних класів, навчально-виробнича аптека, університетська стоматологічна клініка, обладнані технікою навчальні аудиторії та лабораторії, просторі лекційні зали з сучасними мультимедіа-засобами. Бібліотечний фонд університету нараховує близько мільйона томів навчальної, наукової та художньої літератури. Студенти проживають у 8 добротних гуртожитках, під’єднаних до мережі Internet, з високим побутовим рівнем, де є читальні, спортивні зали та пункти харчування.

Вищий державний навчальний заклад України  «БУКОВИНСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ» оголошує прийом на 2020/2021 навчальний рік*


6. Насолоджуйся цікавим та насиченим студентським життям.
У БДМУ панує атмосфера веселого студентського життя, насиченого концертами фестивалями, флешмобами, театральними студентськими виставами, персональними художніми виставками, зустрічами зі студентами інших вишів та інших країн (Румунія, Польща, Угорщина, Австрія тощо). Ці заходи відбуваються на базі університетського палацу "Академічний" – унікальної архітектурної споруди з великою концертною залою, що може одночасно приймати близько 700 глядачів. У палаці студенти можуть займатися в творчих студіях та гуртках. Справжнє задоволення дарує відпочинок, проведений в університетській спортивно-оздоровчій базі "Здоров’я", що розташована на березі річки Дністер.

7. Одержуй документи про здобуту освіту європейського зразка.
Університет займає визначне місце на світовій арені. На сьогоднішній день БДМУ є членом Європейської Асоціації Університетів, Всесвітньої організації охорони здоров’я, Асоціації Університетів Карпатського Регіону та Європейської Асоціації Університетів "Велика Хартія". В університеті навчаються близько 1700 іноземних студентів з 35 країн світу. Вітчизняним студентам по закінченню навчання видається Додаток до диплома про вищу освіту європейського зразка (DIPLOMA SUPPLEMENT).

8. Відчуй реальну допомогу при працевлаштуванні.
З метою сприяння реалізації права студентів і випускників на працю та забезпеченню випускників першим робочим місцем, проведення постійного аналізу попиту і пропозиції на ринку праці фахівців успішно функціонує сектор сприяння працевлаштування випускників БДМУ.

9. Сплачуй фіксовану та помірну плату за навчання.
При навчанні за контрактом сплачується сума, яка є незмінною упродовж всього терміну. Крім того, у вартість навчання включено додатковий пакет послуг (користування спортивним комплексом, участь у вебінарах та майстер-класах, які проводять провідні вітчизняні та іноземні фахівці, стажування у закордонних клініках та медичних центрах тощо).

10. Продовжуй славетні традиції університету та приєднуйся до світової спільноти випускників.
Університет підтримує тісні зв’язки зі своїми випускниками, для цього створена асоціація випускників БДМУ. Випускники по всьому світу утворюють активну мережу, допомагають один одному корисною інформацією та сприяють працевлаштуванню. Серед випускників університету:
академік Ю.П.Спіженко – перший Міністр охорони здоров’я України (1991-1994).
професор Г.І.Ходоровський – Надзвичайний і Повноважний Посол України в Індії
професор Л.І.Сандуляк – Надзвичайний і Повноважний Посол України в Румунії
чл.-кор. НАМН України Г.В.Гайко – директор ДУ "Інститут травматології й ортопедії"
чл.-кор. НАМН України Д.І.Заболотний – директор ДУ "Інститут отоларингології ім. О.С.Коломийченка"
проф. Ю.Л.Волянський – директор ДУ "Інститут мікробіології та імунології ім. І.І.Мечнікова";
чл.-кор. НАМН України М.Г.Проданчук – директор ДУ "Інститут екогігієни і токсикології імені Л.І.Медведя".

Вищий державний навчальний заклад України  «БУКОВИНСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ» оголошує прийом на 2020/2021 навчальний рік*


Крім того, в університеті навчався Герой України, композитор та поет Володимир Івасюк. До речі, одну з найвідоміших українських пісень у світі "Червона рута" В. Івасюк написав, коли був студентом 4 курсу Чернівецького медичного інституту (тепер БДМУ).

Отже, очікуємо вас в приймальній комісії БДМУ та бажаємо стати студентом престижного вищого навчального закладу.

Наші контакти:
Приймальна комісія: 0372-577584
Інформаційний Центр Абітурієнта: Чернівці – 0372-909008 (5-ліній), Київ – 044-3629958
Канал “Абітурієнт БДМУ” в Telegram – https://t.me/bsmuab
Публічний БДМУ канал у Viber – https://viber.com/bsmu
Електронна пошта: pk@bsmu.edu.ua
Наш сайт: https://vstup.bsmu.edu.ua/


Ліцензія: серія ЛВ № 000438 від 20.01.2017 року
28-02-2020, 18:30
Коментарів 0 Переглядів 6 597

Теги -
У Чернівецькій області сьогодні почнуть діяти нові посилені карантинні умови
Назвали кількість нововиявлених випадків коронавірусу в Чернівецькій області
У Чернівцях обласна комісія ТЕБ та НС ухвалила рішення про посилення карантинних обмежень
• Новини партнерів

ФОТОРЕПОРТАЖ Переглянути всі фоторепортажі
До кінця року підрядники мають завершити ремонт проїздів за 14 адресами


Не забуваймо про інших пасажирів. Блог Надії Будної
Якщо часто їздиш у Чернівцях громадським транспортом, то звертаєш увагу на багато речей
«А голову ти не забула?» Блог Анни Семьонової.

Уже не вперше чую розмови батьків про ставлення вчителів до їхніх дітей
Чи реальний музей у Садгорі? Блог Ярослава Волощука
Відшуміли урочистості з відзначення 250-ої річниці заснування поселення Садгора
загрузка...
ВІДЕО Переглянути все відео
Скабєєва обурилась через пісню чернівецького коміка про спалену Москву, яку транслював один з телеканалів України

Як же альтернативний варіант старих кахельних печей проявляє себе на сучасному ринку і чому він такий популярний, ми поцікавилися у компанії Jv-Kamin.

Ми постаралися розібратися, чим зумовлена популярність "ВСТ Автодрайв" та чому її обирають чернівчани.

Обрати надійну сільськогосподарську техніку допоможе фірма "Автократ", яка розташована у м. Новоселиця Чернівецької області.

Найбільша національна мережа магазинів-дискаунтерів "АТБ" не допустила до реалізації партію небезпечної продукції румунського виробника.