Українці стали витрачати вдвічі більше грошей в Польщі

новини / Новини України
1 054
0
Українці стали витрачати вдвічі більше грошей в Польщі

В 2019 році українці витратили в Польщі вдвічі більше грошей, ніж у 2018 році. Про це повідомляє аналітичний департамент Міжнародної компанії з аутстаффінгу "Gremi personal" з посиланням на офіційні дані Центрального статистичного управління Польщі (Główny Urząd Statystyczny - GUS), передає "Економічна правда".

За 2019 рік загальна сума витрачених українцями коштів у Польщі досягає 2,14 млрд доларів, тоді як в 2018 році - вона була лише 1,05 млрд доларів.



"Якщо орієнтуватися на офіційні дані Національного банку України, то українці перерахували з Польщі в Україну в 2019 році - 3,8 млрд дол, а в 2018 році - 3,6 млрд дол. Тобто ми бачимо стрімке зростання в 2 рази витрат українців саме на території Польщі, тоді як перекази в Україну майже не зросли.

Це негативна тенденція для економіки України. Вона страждає не тільки від нестачі робочої сили, але і від того, що українці все більше віддають перевагу польські товари, а не збільшують переказ грошей в Україну, де б вони витрачалися на придбання товарів українських виробників", - заявив експерт з міжнародного працевлаштування та власник компанії з аутстаффінгу "Gremi personal" Євген Кириченко.

Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Прибирають і дорослі, і діти: як чернівчани допомагають розбирати потрощені квартири - відео, фото
7 198
Завтра попрощаються із двома загиблими від ракетного удару у Чернівцях
6 267
Смертельна ДТП: на Буковині водій збив пішохода та втік із місця
5 658
На Прикарпатті попрощались із загиблим внаслідок російської атаки по Чернівцях
4 920
На відновлення та найнеобхідніше: у Чернівцях оголосили збір для допомоги мешканцям, які постраждали від ракетного обстрілу
3 876
У Чернівцях в пошкодженому будинку вікна забивають фанерою, - фото
3 293
У Чернівцях мешканці допомагають прибрати пошкоджені квартири
3 160
«Віримо, що дитина жива»: на Буковині вже 10 діб шукають 15-річного хлопця
3 051
Небайдужих чернівчан закликають допомогти прибрати наслідки російської атаки
2 962
У селі на Буковині відкрили Алею Слави: згадали загиблих воїнів
2 934