50-річний лікар змушував пацієнток проходити непотрібні огляди грудей

новини
9 232
0
50-річний лікар змушував пацієнток проходити непотрібні огляди грудей

50-річного лікаря на ім'я Маниша Шаха з Великої Британії пацієнтки звинуватили в сексуальних домаганнях. Медика визнали винним в скоєнні 25 сексуальних злочинів проти шести жертв в медичному центрі Мауни на сході Лондона. Це відбувалось в період з 2009 по 2013 роки.

Зараз чоловікові загрожує мінімум 15 років позбавлення волі, повідомляє газета The Guardian.



Жертвами лікаря були дівчата і жінки у віці від 15 до 39 років. Щоб переконати пацієнток пройти додаткові огляди грудей, чоловік наводив приклади хворих на рак голлівудських знаменитостей.

За словами свідків, Шах не завжди одягав гігієнічні рукавички для обстежень, а в одному з випадків залишив жінку зовсім голою. Він також був засуджений за злочини, пов'язані з сексуальними домаганнями в 2018 році.

Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram

0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
купить iPhone 17 Pro Max в Одессе, цены в Украине
ТОП 10