У Меджлісі прокоментували можливість відновлення постачання води до окупованого Криму

новини / Новини України
1 180
0
У Меджлісі прокоментували можливість відновлення постачання води до окупованого Криму

Заступник голови Меджлісу кримськотатарського народу Ільмі Умеров вважає, що фракції "Слуга народу" треба шукати не компроміси з Росією, а можливості для посилення санкцій проти країни-агресора.

Поставка ж води на окупований півострів буде означати визнання юрисдикції РФ над ним. Про це Умеров написав на своїй сторінці в Facebook.



"Як буде записано в договорі про постачання води до Криму? Україна поставляє воду у 83-й регіон РФ, Республіку Крим? Це пряме визнання юрисдикції Росії в Криму", - зазначив Умеров, звертаючись до керівника фракції "Слуга народу" Давида Арахамії.

За міжнародними правилами, нагадав Умеров, за всі проблеми, що виникають на окупованій території, відповідальний окупант. "Наше завдання - зробити Крим непідйомною, недешевою ношею для Росії. А Україна, під керівництвом вашої партії, завжди намагається догодити агресору", - вважає заступник голови Меджлісу.

"Підтримуючи Росію, ви, які іменуєте себе "слугами народу", наражаєте на небезпеку свій народ. Припиніть гру з вогнем. Росія - агресор... Не компромісів треба шукати, а підтримку в світі, у вигляді посилення санкцій - і економічних, і дипломатичних, і політичних", - наголосив Умеров.

Він зазначив, що поставляючи воду в анексований Крим, Україна буде допомагати не кримчанам, а російській армії.

"Для населення води в Криму вистачає. Бракує - коли рахують разом із величезною армією Росії", - констатує заступник голови Меджлісу.

Як повідомлялося, 11 лютого голова фракції партії "Слуга народу" Давид Арахамія в ефірі телеканалу "Прямий" заявив, що припускає можливість постачати воду в анексований Крим в обмін на поступки з боку президента РФ Володимира Путіна щодо Донбасу.

Після анексії Криму Росією окупаційна влада не уклала відповідної угоди з Держводагентством України і не розрахувалася з боргами за перекачку води. В травні 2014 року Україна почала будувати поблизу Каланчака пункт обліку постачань води і остаточно перекрила поставку води на півострів.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
На Буковині перевіряють перевізників: оштрафували водія автобуса «Чернівці — Ужгород»
20 386
На Буковині жінка мчала з хворою дитиною: поліція супроводила авто до лікарні
18 099
Подаровані Чернівцям автобуси із Чехії використають під час ремонту Головної
16 925
До Чернівців прибули міністри закордонних справ України, Румунії та Молдови
11 521
Нові мости та пункти пропуску: що обговорювали у Чернівцях міністри закордонних справ України, Румунії та Молдови
10 756
Град, грози, шквали. Завтра на Буковині різко погіршиться погода
10 608
Не ремонтували майже 70 років: на Буковині відновили міст на трасі Чернівці – Хотин
8 516
На Буковину прибув потяг із переселенцями із Донбасу - фото
6 385
Рівень алкоголю перевищував норму у 13 разів: у Чернівцях п'яний водій вчинив ДТП
6 313
Допомога Чернівцям на мільйони: в якому стані подаровані чехами автобуси - фото
5 950


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.