Цистерна у місті не вибухала - горіли шини (оновлено)

новини
1 748
0
9 квітня після обіду Чернівцями поширилися чутки, що неподалік залізничного вокзалу "Чернівці" горіла цистерна з горючими матеріалами. Окремих мешканців охопила паніка. Дехто не випускав дітей на вулицю гуляти.
Й справді, десь о 12.00 з району вулиці Севастопольської піднімалися клуби чорного диму. Але, зі загоранням цистерни ситуація не пов’язана. За попередніми даними, чи то хтось підпалив, чи з інших причин, загорілися автомобільні шини поблизу складів металобрухту. Пожежу ліквідували.
Офіційне повідомлення прес-центру міської ради:
"Пожежа із сильним задимленням виникла сьогодні, 8 квітня, на вулиці Севастопольській, 50 на території занедбаного звалища, що поблизу підприємства "Візавторчормет". Горіли старі шини. Жодних хімічних та інших небезпечних речовин на звалищі не виявлено. Підстав для занепокоєння з цього приводу у чернівчан немає. Пожежу оперативно ліквідовано. Фахівці ГУ МНС у Чернівецькій області встановлюють його причину, повідомив начальник управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення міської ради Володимир Самолюк."
Офіційне повідомлення ГУ МНС
Сьогодні, 9 квітня, о 13:00 диспетчери оперативно-координаційного центру ГУ МНС України в Чернівецькій області отримали повідомлення про загоряння складу по вул. Севастопольській, поблизу залізничного вокзалу. На складі зберігалися шини для вантажівок. На гасіння цієї пожежі виїхали одразу 5 пожежних автомобілів. До гасіння пожежі було залучено 25 вогнеборців. Вогонь поширився на значну площу, охопивши близько 150 кв.м. Ліквідація пожежі забрала близько години і проходила у складних умовах: горіння шин супроводжувалося страшенним смородом та клубами диму. Інформація про загоряння цистерн з хімікатами, яка вже встигла розповсюдитися містом, - тільки чутки. (Центр пропаганди ГУ МНС України в Чернівецькій області)
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
У громаді на Буковині заборонили ввечері їхати на мотоциклах
14 537
Керівнику "Чернівціводоканал" оголосили підозру: на комунальному підприємстві зробили заяву
8 012
Виводив людей з будинку: історія рятувальника, який став відомим завдяки фото
5 880
Проколов колеса, щоб не втік: на Буковині перевіряють співробітників ТЦК через конфлікт
4 909
На Буковині оголосили підозри 10 посадовцям за розтрати бюджетних коштів на великі суми
4 760
Росія могла вдарити по Чернівцях ракетою Х-101 із касетною бойовою частиною: що відомо
4 034
Взяли пасажира — заплатите штраф до 32 тисяч гривень: водіїв попередили про рейди
3 995
«Вода чудова. Ідіть купатися»: чернівчани ходять на міський пляж попри заборони
3 902
Обороняв Батьківщину від ворогів: на війні загинув воїн з Буковини Віталій Майстрюк
3 441
Чотири знаки Зодіаку отримають подарунок долі і кардинально змінять життя
3 222