Нардеп під час засідання Ради грав у шахи на планшеті

новини / Новини України / політика, влада
1 917
0
Нардеп під час засідання Ради грав у шахи на планшеті


Під час розгляду законопроєкту про ринок сільськогосподарської землі в Україні нардеп від депутатської групи "За майбутнє" Дмитро Лубинець грав у шахи на планшеті.

Відповідне фото оприлюднило агентство УНН.



На знімку видно, що народний депутат Дмитро Лубинець грає в шахи на планшеті під час розгляду законопроекту про ринок землі. Інший нардеп стоїть за його спиною і спостерігає за грою.

Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.