Україна відмінить безвізовий режим для європейців

новини
1 937
0
Безвізовий режим України з Європою буде скасовано найближчим часом, можливо, навіть до 7 травня.
Про це заявив заступник глави Секретаріату Президента, представник Президента у Верховній Раді Ігор Попов в ефірі радіо "Свобода". "Незабаром ми скасуємо безвізовий режим з Європою і виграємо від цього. Це станеться дуже скоро. Можливо, навіть, до Празького саміту 7 травня цього року", - зазначив І.Попов.
За його словами, "правоохоронні органи скаржаться, що через те, що європейці заходять до нас без віз, кожні три місяці вони відловлюють якогось "педофіла" чи "маніяка".
"Заїжджаючи в Україну, іноземець показує на кордоні паспорт – 10 секунд - і він пішов. Потім виявляється по базі даних, що його не треба було пускати", - додав І.Попов.
Крім того, на переконання представника Президента, такі дії "підштовхнуть європейців скасовувати візи нам".
А голова Верховної Ради Володимир Литвин вважає за доцільне не скасовувати безвізовий режим, а ввести плату за в`їзд до України на пунктах прикордонного пропуску для громадян країн, зокрема ЄС, які видають платні візи для українців. Про це він сказав в інтерв`ю радіостанції "Эхо Москвы".

0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
купить iPhone 17 Pro Max в Одессе, цены в Украине
ТОП 10
Трагедія у селі на Буковині: дерево вбило на смерть 19-річного юнака
13 073
У Чернівцях представили нового в.о. заступника начальника ГУ ДСНС: хто він
7 635
У Чернівцях перевізники подають нові тарифи на проїзд у маршрутках: пропонують від 18 до 24 гривень
6 002
Не лосось і не скумбрія: яка недорога риба виявилася найкориснішою для жіночого здоров’я
4 781
"Осипенко набирає людей, яким довіряє": експерт - про кадрові призначення в Чернівецькій ОВА
3 336
Вічна шана. Сьогодні на Буковині прощаються із трьома захисниками
3 041
Три тисячі євро за «службу в тилу»: на Буковині затримали спецпризначенця
3 008
Нова хвиля боротьби з МАФами у Чернівцях: міськрада вимагає демонтувати павільйони хлібокомбінату
2 581
Україна – Швеція: де дивитись вирішальний матч плейоф відбору на ЧС-2026
2 407
Завтра у Чернівцях попрощаються із двома загиблими солдатами
2 355