Директорка МВФ попередила про можливість нової Великої депресії

новини / Новини світу
2 140
0
Директорка МВФ попередила про можливість нової Великої депресії

Директорка-розпорядник Міжнародного валютного фонду Крісталіна Георгієва вважає, що світовій економіці загрожує нова Велика депресія через загальну нерівність і нестабільність фінансового сектора.

Про це вона заявила, виступаючи в Інституті світової економіки Петерсона, повідомляє The Guardian.



За словами Георгієвої, згідно з новим дослідженням МВФ, зараз у світі спостерігається тренд, подібний до ситуації 1920-х років, які закінчилися крахом ринків у 1929 році.

Також вона звернула увагу, що за останні 20 років нерівності між країнами стало менше, проте розрив між громадянами всередині однієї країни став набагато помітнішим.

"У Великобританії, наприклад, 10% найбільш забезпечених громадян мають стільки ж багатства, скільки 50% найбідніших. Ця ситуація спостерігається практично в кожній країні Організації економічного співробітництва і розвитку, де розрив між найбагатшими і найбіднішими верствами досяг або близький до рекордного", — сказала вона.

Георгієва додала, що цей тренд нагадує те, що відбувалося на початку XX століття, коли технології і укрупнення підприємств привели до процвітання, до епохи "ревучих 20-х", а в підсумку до фінансової кризи.

Також директор-розпорядник МВФ зазначила, що надмірне зростання нерівності грає на руку популістам, що загрожує політичними переворотами.

Вона також заявила, що кліматичні проблеми і торговий протекціонізм означають ще більшу фінансову волатильність і соціальну нестабільність у майбутньому.

0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
купить iPhone 17 Pro Max в Одессе, цены в Украине
ТОП 10
Прикордонники затримали групу лісівників, які переправляли ухилянтів до Румунії
92 923
У Чернівцях представили нового начальника ОВА: запросили не всі медіа
46 257
У Чернівцях змінили кінцеву зупинку популярного автобусного маршруту
28 624
З'явився графік відключень світла у Чернівецькій області на завтра, 14 січня
27 614
Хто може стояти за новими призначеннями очільників Буковини та інших регіонів, - ЗМІ
16 036
Відключення будуть тривалішими: "Чернівціобленерго" оновило графік на сьогодні
13 166
Новий очільник Чернівецької ОВА розповів про перші завдання на посаді
12 206
Світла буде менше: у "Чернівціобленерго" оприлюднили графік відключення на 15 січня
10 672
На Буковині начальник митного поста з кожного контрабандного іPhone брав 100 доларів
10 288
Буковинців закликають гідно провести в останню путь полеглого воїна Руслана Дущака
8 625