"Яка шикарна фігура": Осадча похвалилася модельним тілом на райських Сейшелах

новини / культура, шоу-бізнес
2 681
0
"Яка шикарна фігура": Осадча похвалилася модельним тілом на райських Сейшелах


Відома українська телеведуча Катя Осадча частенько радує шанувальників в Instagram новими публікаціями.

Про це пише Знай.юа.



Зовсім нещодавно знаменитість виставила яскравий кадр з відпочинку, вирушивши з чоловіком Юрієм Горбуновим на канікули в райську містцину. Так, для відпустки артисти обрали Сейшельські острови з блакитною водою і білосніжним піском, а Катя вже встигла похвалитися стрункою фігурою в чорному міні-бікіні.

"Яка шикарна фігура": Осадча похвалилася модельним тілом на райських Сейшелах

"Яка шикарна фігура": Осадча похвалилася модельним тілом на райських Сейшелах

"Яка шикарна фігура": Осадча похвалилася модельним тілом на райських Сейшелах


"Хто в новорічну ніч працював, той отримує бонус :) коли рік починається з канікул, то до літа рукою подати", - поділилася радістю Осадча.

Фолловери залишилися в захваті: "Красуня", "Яке море", "Ви прекрасні! Я вас обожнюю!", "Гарного відпочинку і позитивних емоцій.", "Яка шикарна фігура!", "Ви чудова", "Класні", "Дуже гарно", "Який красивий колір води, і Катя на тлі океану хороша", "Спекотно якось ".

Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram


0 коментарів

РЕКЛАМА
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
Вчителька з села Розтоки написала перший роман «Анна» на діалекті Буковинської Гуцульщини
4 046
Понад 40 років навчала української мови та літератури: не стало багаторічної викладачки коледжу у Чернівцях
3 135
Півтори тисячі років під ногами. Поблизу центру Чернівців виявили унікальну пам’ятку
2 684
У Чернівцях попрощалися з диригентом Володимиром Шнайдером
2 439
«Ці діти пожертвували своїми життями»: у ліцеї Чернівців – уже 14 загиблих на війні випускників
2 322
Зеленський відзначив високими нагородами двох педагогів з Буковини
2 207
Не стало захисника із Буковини Степана Мартинюка
2 016
«Купуй чернівецьке»: на Центральній площі триває ярмарок-презентація локальних виробників
1 956
"З'їжте за мене бутерброд "мальва": нацгвардійці з передової привітали Чернівці - відео
1 888
Карпати вкрило снігом. У горах Буковини - справжня зима - фото
1 725


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.