В Ірані на похороні генерала Сулеймані у тисняві загинули 35 осіб

новини / Новини світу
1 168
0
В Ірані на похороні генерала Сулеймані у тисняві загинули 35 осіб

У тисняві на похороні генерала Сулеймані в іранському Кермані загинули щонайменше 35 осіб.

Про це, пише "Інтерфакс-Україна" з посиланням на телебачення Ірану.



Спочатку повідомлялося про 48 постраждалих, проте пізніше іранські медики заявили, що травми отримали близько 190 осіб.

Загальна кількість людей, які прийшли на похорон, наразі не відома. За даними агентства AP, на прощання з Сулеймані прийшло понад мільйон іранців.

Після вибуху авто, в якому перебував Сулеймані, його останки привезли в Керман, розташований на південному сході Ірану. Також траурні церемонії пройшли в Ахвазі, Мешхеді, Тегерані і Кумі.

Нагадаємо, 3 січня в Багдаді в результаті ракетного повітряного удару загинули 8 людей, серед яких генерал і керівник одного зі спецпідрозділів Корпусу Вартових Ісламської Революції (КВІР) Касем Сулеймні. Розпорядження про ліквідацію дав президент США Дональд Трамп.

Трамп, коментуючи інцидент, назвав генерала "терористом номер один у світі". Іран порівняв вбивство Сулеймані з оголошенням війни і пообіцяв заходи у відповідь.

5 січня Трамп заявив, що Сполучені Штати Америки будуть готові завдати ударів по 52 цілях в Ірані в разі, якщо Тегеран вчинить дії у відповідь за вбивство іранського генерала Касима Сулеймані.

Парламент Ірану 7 січня проголосував за законопроєкт, яким армія США і Пентагон визнаються "терористичними організаціями".

0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
Відкриття ТРЦ «Bukovyna Mall» та скандал у Чернівецькій ОВА: головне за добу
74 655
«Тут культура кави вища»: у Чернівцях подружжя з Курахового відновило власний бізнес
42 019
У Чернівцях маршрут №13 стане комунальним: розрахунок за проїзд лише безготівковий
31 311
Віддали життя у боях за Україну: у громадах Буковини попрощаються із загиблими воїнами
25 699
«Доводилося виходити вночі»: як бізнес у Чернівцях працював під час тривалих знеструмлень
24 602
Колядували та отримували подарунки: у Чернівцях відкрили найбільший ТРЦ «Bukovyna Mall» – фото
20 605
«Там життя може обірватися будь-якої миті»: прикордонник із Буковини з перших днів на війні — відео
16 152
"Був цілеспрямованим і сильним духом": загинув воїн із Буковини Андрій Кривий
10 490
Сусіди відчули запах диму: у багатоповерхівці в Чернівцях сталася пожежа
10 284
«Проблема не в особистостях, це криза»: чому сесію Чернівецької облради вкотре зірвали
8 737