Дієтологи розвінчали 3 міфи про вплив води на схуднення

новини / Здоров'я
2 144
0
Дієтологи розвінчали 3 міфи про вплив води на схуднення


Дієтологи розвінчали 3 найпоширеніші міфи про істотний вплив питної води на процес схуднення. Виявилося, вони абсолютно не допомагають спалювати зайві калорії.

Про це пише Укр.Здоров'я.



Людина на добу повинна випивати від 1,5 до 2 літрів води. Насправді коректніше застосовувати термін "рідина" і робити розрахунок, виходячи з 30 мл на кожен кілограм ваги. В даний обсяг входять напої, соковиті фрукти, овочі, супи. Якщо людина не може досягти добової норми, потрібно аналізувати знаки, які подаються організмом. Волога і пружна шкіра, відсутність спраги, світла сеча вкажуть на те, що приводів для хвилювань немає.

Другий міф говорить про важливість вживання склянки води натщесерце. Дана звичка ніяк не вплине на набір зайвої ваги, але допоможе відновити водний баланс і запустити роботу ШКТ.

У наступному твердженні говориться, що вага йде прямо пропорційно випитій рідині. Вода не може спалювати жири, тому тут, швидше, працює принцип – при почутті голоду потрібно заповнити шлунок рідиною.

Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram


0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
Міла Куніс народилася не Мілою: справжнє ім’я актриси та історія її будинку у Чернівцях
10 865
«Тіньовий куратор» нардепів від «Слуги народу» з Буковини тікав із місця ДТП
7 702
На рідну Буковину "на щиті" повертається захисник Степан Малайко
7 624
Спалене місто над Дністром: як давній Василів впливав на життя Київської Русі - відео
4 064
У Чернівцях сталася масштабна пожежа: палав будинок - відео
3 498
Місцеві можуть подешевшати, а привізні – здорожчати: скільки у Чернівцях коштують кавуни
3 180
Спека до +33, а потім різке похолодання: погода на Буковині наступного тижня
3 101
«Він живий, але потрібна евакуація»: на Буковині "волонтерка" ошукала родини зниклих військових
2 670
На Буковині попрощаються з відважним захисником, який загинув у боях
2 263
Зі стравами з печі, виставками живопису та концертом: у Чернівцях триває фестиваль ветеранської культури
2 197