Назвали кращий нокаут 2019 року

новини / Новини світу / спорт
2 105
0
Назвали кращий нокаут 2019 року

Авторитетне видання The Ring найкращим нокаутом року визнало той, який трапився в поєдинку Деонтея Уайлдера і Луїса Ортіса.

Американець нокаутував кубинця в 7-му раунді і захистив титул чемпіона світу в суперважкій ваговій категорії за версією WBC.



Крім того, було визначено найкращого боксера року. Ним став мексиканець Сауль Альварес,на прізвисько Canelo - "Рудий".

Подією року став матч-реванш між Ентоні Джошуа і Енді Руїсом.

До речі, 3-й раунд першого бою між цими боксерами визнано раундом року.

Поєдинком року визнано бій, що відбувся в японській Сайтамі в рамках фіналу другого сезону Всесвітньої боксерської суперсерії (WBSS) в найлегшій вазі між чемпіоном IBF, японцем Наоя Іноуе і володарем "супер" титулу WBA, філіппінцем Ноніто Донейром. У підсумку, перемогу здобув японець.

Нагадаємо, за 2018 рік найкращим боксером був визнаний Олександр Усик.

0 коментарів

РЕКЛАМА
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.