Кличко зареєструвався у TikTok: перше відео мера Києва порвало мережу

новини / Новини України / відео
3 759
0
Кличко зареєструвався у TikTok: перше відео мера Києва порвало мережу

Мер Києва Віталій Кличко вирішив не відставати від світових трендів і також зареєструвався у соцмережі TikTok.

Перше відео, яке опублікував київський міський голово вийшло доволі святковим. Більше того, з’явилося воно у День святого Миколая.



Поки на акаунті Кличка розміщується лише одне відео. Проте чиновник уже має майже 2 тисячі підписників і 5,5 тисяч уподобань.



TikTok - це заснована у Китаї соціальна мережа. Дозволяє вона користувачам створювати короткі музичні відео, прямі ефіри та обмінюватися повідомленнями. Щодня TikTok набирає популярність і у інших країнах світу, зокрема в Україні. Додаток TikTok уже став одним із найбільш завантажуваних. Сьогодні тут зареєстровано понад 500 мільйонів осіб із 150 країн світу.

До слова, у TikTok має аккаунт навіть українська поліція.

Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.