Чиновники підробили документи на "повеневі" гроші

новини
1 972
0
Чиновники підробили документи на "повеневі" гроші

У Чернівецькій області працівники Державної служби боротьби з економічною злочинністю викрили службових осіб одного з управлінь Чернівецької ОДА та місцевого товариства з обмеженою відповідальністю, повідомляє прес-служба МВС України. Службовці ОДА та ТОВ підробили акти виконаних робіт з ліквідації наслідків стихійного лиха в трьох селах Путильського району (фактично роботи виконані не в повному обсязі), чим завдали збитки державі на суму 1,14 мільйона гривень.

Прокуратурою області порушено кримінальну справу за ознаками злочинів, передбачених ч.2 ст.364 та ч.2 ст.366 (зловживання владою або службовим становищем, службове підроблення) КК України.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Івасюк та Кузнєцова – на Театральній площі: у Чернівцях відтворили перше виконання «Червоної рути»
6 879
Назвали десятку шкіл Буковини, де учні склали НМТ на найвищі бали
6 703
Через затори і нові дорожні знаки: чому перенесли зупинки у Чернівцях
5 930
Роздають сміттєві контейнери: хто з чернівчан може їх отримати безкоштовно
5 536
"Був добрим і відкритим": на війні загинув воїн з Буковини Василь Гулей
4 128
«Циркуль, ти назавжди в наших серцях»: бійці буковинської тероборони – про побратима Віктора Цироніна
3 657
Коли настане зима у цьому році і якою вона буде: неочікуваний прогноз кліматолога
3 595
«Спокійно в нас не буває ніколи»: до дитячої лікарні щодня потрапляють діти через ДТП, падіння, удари
3 537
Професору та волонтерці присвоять звання “Почесний громадянин міста Чернівців”
3 186
«Дуже добра картопля, не розварюється»: яких цін очікувати на фрукти та овочі восени
3 109


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.