Конгрес США заклав $300 мільйонів військової допомоги Україні до бюджету 2020 рік

новини / Новини світу
943
0
Конгрес США заклав $300 мільйонів військової допомоги Україні до бюджету 2020 рік

У Конгресі США погодили оборонний бюджет на 2020 рік у розмірі 738 мільярдів доларів, зокрема в нього закладено виділення 300 мільйонів доларів на українську армію.

Про це пише The New York Times.



"Закон про бюджетні асигнування на національну оборону (NDAA) також підтверджує виділення $300 мільйонів на фінансування Ініціативи з надання сприяння Україні в сфері безпеки, включаючи летальні засоби оборони", - сказано в повідомленні.

Конгрес США заклав $300 мільйонів військової допомоги Україні до бюджету 2020 рік

Крім того, Конгрес США заклав до військового бюджету на наступний рік введення санкцій щодо енергетики РФ. Обмеження будуть введені в зв'язку з будівництвом "Північного потоку-2" і "Турецького потоку".

Також зазначали про необхідність заборонити поставки в Туреччину літаків F-35 у зв'язку з купівлею Анкарою російських зенітно-ракетних комплексів С-400.



Документ містить низку положень, спрямованих на подолання потенційних загроз з боку Китаю, включаючи необхідність надання звітів про закордонні інвестиції Китаю і його військові відносини з РФ.

Очікується, що оборонний бюджет буде прийнято до кінця 2019 року. У разі схвалення Конгресом документ буде передано на підпис президентові США.

Нагадаємо, 7 грудня повідомляли, що за поточний фінансовий рік Україна отримала від США військову допомогу на 400 млн доларів і більш ніж на 85% цієї допомоги вже укладені відповідні контракти.

Раніше Конгрес США затвердив виділення Україні 250 млн доларів по лінії Пентагону, але в липні 2019 року президент США Дональд Трамп попросив виконувача обов'язків голови апарату Білого дому Міка Малвейні призупинити виділення коштів. Гроші розморозили тільки ближче до 11 вересня після численних запитів з Конгресу про причини такого рішення.

Замороження військової допомоги Україні стало приводом для запуску процедури імпічменту президента США Дональда Трампа, який намагався домогтися від України розслідування проти Хантера Байдена, сина одного з головних політичних конкурентів американського президента.

0 коментарів

РЕКЛАМА
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
Скільки годин не буде світла: у "Чернівціобленерго" розповіли про тривалість відключень
33 211
"До центру добираємося понад годину": чому на вулиці Руській постійні затори
7 390
Завтра на Буковині будуть погодинні відключення: кого це стосується
5 271
Скандал, в якому заступник мера міста на Буковині переправляв ухилянтів за кордон: реакція Козака
4 945
"Так сильно ще не смерділо": чернівчани скаржаться на сморід у різних частинах міста
4 584
Планові знеструмлення: де на Буковині 17 жовтня не буде світла
4 244
У “Чернівціобленерго” пояснили, чи продовжаться відключення світла
4 214
Дві смертельні ДТП на Буковині: рятувальники витягали загиблих із понівечених авто
3 411
Афера на 13 мільйонів гривень: на Буковині судитимуть керівництво філії Держземкадастру
3 247
У Чернівцях колишній начальник фіскальної служби почав самовільне будівництво у заповіднику
3 051


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.