Лукашенко зустрівся з Путіним і назвав умови інтеграції з Росією

новини / Новини світу
2 022
0
Лукашенко зустрівся з Путіним і назвав умови інтеграції з Росією


Президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив, що згоден на інтеграцію з Росією, але при рівних економічних умовах для підприємств.

При цьому він не домагається від Москви зниження цін на газ або нафту.



"Не просимо нічого, не наполягаємо ні на чому. Ми домовилися давно, розвиваючи наш договір, – люди і суб'єкти господарювання повинні мати рівні умови для життя і роботи. Рівні умови – більше нічого не треба", – сказав Лукашенко на переговорах в Сочі з президентом Росії Володимиром Путіним, повідомляє БЕЛТА.

Лукашенко наголосив, що не домагається від Москви зниження цін на газ або нафту, але хоче, щоб інтеграція відбувалася в умовах економічної рівності для підприємств.

"Ми не просимо, як, дехто каже, дешевий газ, дешеву нафту. Ми готові і по 200 доларів газ купувати (на сьогодні – 127 долрів) і нафту купувати не по 63 долари за барель. Головне, щоб рівні були умови",– сказав білоруський лідер.

Зауважимо, що відразу після протокольних вступних слів президентів двох країн у приміщенні зникло світло.

"Це Діма Пєсков. Я знаю", – пожартував Лукашенко.

Нагадаємо, що 7 грудня в Мінську кілька сотень людей вийшли на протест проти інтеграції Білорусі з Росією. Протестувальники з національними прапорами тримали в руках плакати з написами "Ні російському фашизму і бандитизму", "Ніякої інтеграції", "Це не інтеграція, це окупація". З вигуками "Нехай живе Білорусь!" активісти рвали і палили портрети Путіна. Під час акції на площу прийшли невідомі в цивільному і влаштували сутички з активістами.

Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram


0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
Африканська спека накрила Україну: синоптик назвав дату, коли стане прохолодніше
12 396
У Києві через обстріл майже 30 постраждалих: горіли "швидкі", будинки та кіностудія
6 147
У Дністровському водосховищі - критично низький рівень води: на ГЕС зменшили виробіток електроенергії
5 780
Пенсії в Україні оформлюватимуть інакше: кому від серпня стаж зараховуватимуть за новими правилами
5 271
Пенсіонерам необхідно змінити картки: один із великих банків припиняє роботу з Пенсійним фондом
4 728
Реставрація за 2,6 млн грн так і не почалася: на Буковині судитимуть підрядника
4 727
Курс валют на 1 серпня: скільки коштують долар, євро і злотий
4 671
У басейн забороняють приносити воду та їжу: фахівчиня пояснила, чи це дозволено
4 142
Нові виплати, тарифи й правила: до яких змін готуватись українцям у серпні
3 647
Сьогодні на Буковині попрощаються з двома полеглими воїнами
3 367