Українську деревину продаватимуть на онлайн-аукціонах

новини / Новини України
1 530
0
Українську деревину продаватимуть на онлайн-аукціонах


Уряд ухвалив рішення про реалізацію пілотного проєкту продажу деревини через систему онлайн-аукціонів ProZorro.Продажі. Придбати деревину в онлайні можна бути у період з квітня 2020 до квітня 2021 року.

Про це повідомив прем'єр-міністр України Олексій Гончарук, йдеться на сайті Кабінету Міністрів України.



Це допоможе побороти корупцію та зменшить незаконний обіг української деревини, пояснив Олексій Гончарук.

Крім того, уряд схвалив рішення про запровадження єдиного електронного обліку української деревини. Очікується, що такий крок допоможе проаналізувати внутрішній ринок споживання та запобігти неконтрольованим незаконним вирубкам українського лісу.

Також це стане інструментом боротьби з непрозорим продажем деревини та засіб посилення боротьби з корупцією у сфері надання дозволів на лісозаготівлю.

Що змінить нововведення?

Олексій Гончарук пояснив, що продаж лісоматеріалів на українському ринку з використанням сучасних е-сервісів, забезпечить належні обсяги продажів за надійною і відкритою процедурою з конкурентними умовами. Це знизить корупційні ризики та збільшить надходження до держбюджету.

Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram

0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
Кинувся рятувати синів і зник: на Дністрі шукають чоловіка та двох малолітніх дітей
30 703
Чернівчанин отримав на НМТ 600 балів і став рекордсменом елітної Київської школи
24 143
Сезон у розпалі: скільки на ринках Чернівців коштують літні ягоди
7 820
У Чернівцях стартував сезон кавунів і динь: скільки коштують та звідки їх привозять
7 563
Співали «гімн СВО» й чекали на окупантів: у Чернівцях винесли вирок прихильникам РФ - відео
6 746
У Дністрі втопився 16-річний хлопець: тривають пошуки тіла
6 464
Нові підозри на Буковині: поліція виявила розкрадання коштів на ремонтах закладів освіти
6 134
«Непоправна втрата»: на Буковині попрощалися з військовим лікарем Іларіоном Дячуком
6 009
Трагедія на Дністрі: на Буковині з річки дістали тіла батька, дитини та юнака
5 946
Виховували 9 дітей: що відомо про родину з Буковини, яку спіткала трагедія на Дністрі
5 880