Уряд перезапустив конкурс на посаду голови Держкіно

новини / Новини України
1 092
0
Уряд перезапустив конкурс на посаду голови Держкіно

Кабінет Міністрів перезапустив конкурс на посаду голови Державного агентства з питань кіно.

Про це на пресконференції в п'ятницю повідомив міністр культури, молоді та спорту Володимир Бородянський.



"Позавчора рішенням Кабінету Міністрів оголошено новий конкурс", - сказав він.

Нагадаємо, що попередній голова Держкіно Пилип Іллєнко звільнився в серпні після п'яти років роботи на цій посаді.

Був оголошений конкурс, щоб знайти йому заміну, але комісія відхилила всіх кандидатів. Останній з них - Юлія Сінькевич - вибула на етапі співбесіди.

Представники української кіноіндустрії просили визнати Сінькевич переможницею конкурсу, але в Кабміні відмовилися прислухатися до їхньої думки.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.