Мін'юст анонсував масове закриття в'язниць та створення приватних СІЗО

новини / Новини України
1 542
0
Мін'юст анонсував масове закриття в'язниць та створення приватних СІЗО

Міністерство юстиції України планує масове закриття пенітенціарних установ та створення приватних слідчих ізоляторів.

Про це повідомив міністр юстиції Денис Малюська, пише НВ.



"Ми плануємо спробувати дати можливість працювати приватним СІЗО. По суті, це буде щось на зразок готелів, які добре охороняються, де особи, у яких є кошти зможуть перебувати і очікувати вирок суду. За рахунок цих коштів частково ми зможемо покривати витрати і перебування осіб, які будуть перебувати в звичайних СІЗО", — сказав міністр.

За словами Малюськи, Мін'юст планує протестувати бізнес-модель приватних СІЗО на одному пілотному проекті, який у разі успіху буде розширено на всю територію України.

Очільник Мін'юсту пояснив, що масове закриття в’язниць та скорочення штату є вимушеною мірою, оскільки у бюджеті не заклали додаткове фінансування пенітенціарної системи.

"Буде масове закриття в’язниць і скорочення кількості персоналу там, де в’язниці не заповнені. Це буде важко, це буде складно, це потребуватиме багато ресурсів, але іншого виходу ми не маємо", — сказав Малюська.

Він очікує, що вивільнені кошти спрямують на медицину, харчування і збільшення зарплати працівників пенітенціарних установ.

Мін'юст анонсував масове закриття в'язниць та створення приватних СІЗО
Мін'юст анонсував масове закриття в'язниць та створення приватних СІЗО


Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram


0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
Вечірня ДТП у Чернівцях: рух ускладнений, запровадили реверс
11 429
Негода суне на Україну: де синоптики попередили про грози, град і шквали
8 933
На Буковині після рекордної спеки очікують дощі та зниження температури
8 782
«Ваші воюють, бо дурні»: у Чернівцях водій маршрутки ображав військових і лаявся на пасажирок
8 489
У Чернівцях звільнили водія маршрутки, який ображав військових і пасажирок
7 915
Школу на Буковині очолить новий директор: до комісії залучили представника батьків
6 852
Після рекордної спеки — грози та град: на Буковині різко зміниться погода
6 289
Лічені хвилини на порятунок: буковинські медики врятували чоловіка з ножовим пораненням у серце
4 544
Водій чернівецької маршрутки, який ображав військових, вибачився: відкрили кримінальне провадження - відео
3 793
У боях за Україну поліг захисник із Чернівців Тарас Скінтей
2 666