Експерти назвали новий електрокар Tesla небезпечним: деталі

новини / Новини світу
2 155
0
Експерти назвали новий електрокар Tesla небезпечним: деталі

Незважаючи на великий попит на електрокар Tesla Cybertruck ще до початку продажів, він уже викликав низку нарікань з боку експертів автомобільного ринку.

Спеціалісти переконані, що автомобіль небезпечний як для пішоходів, так і для самих водіїв, передає CNET.



Глава Австралійської програми оцінки нових автомобілів (ANCAP) Джеймс Гудвін заявив, що дизайн Cybertruck не відповідає стандартам безпеки для пішоходів і власників двоколісного транспорту.

На думку Гудвіна, "рубаний" бампер не виглядає безпечним для пішоходів у разі можливого зіткнення з автомобілем.

Піддався критиці з боку ANCAP і "броньований" кузов пікапа: на думку експертів, жорстка конструкція, яка нездатна поглинати удари за рахунок деформації корпусу, може виявитися небезпечною і для пасажирів електрокара в разі аварії.

Хоча організація формально зареєстрована як незалежна, вона активно взаємодіє з владою Австралії і її думка враховується при прийнятті рішень про те, чи можна випускати той чи інший транспортний засіб на дороги країни.

Варто відзначити, що Cybertruck навряд чи надійде в продаж в своєму нинішньому вигляді – зокрема, у прототипа відсутні двірники і дзеркала заднього виду. Головним викликом для Tesla стане проходження низки сертифікацій безпеки, зберігши футуристичне оформлення моделі.

Представники компанії заяву ANCAP ще не прокоментували. Початок виробництва Cybertruck заплановано на 2021 рік – не виключено, що на той час його конструкція піддасться низці змін.

Раніше повідомлялось, що ексмер Новодністровська замовив собі нову модель "Тесли".

Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram

0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
купить iPhone 17 Pro Max в Одессе, цены в Украине
ТОП 10
Нацбанк виводить з обігу гривні: які купюри вилучатимуть
121 066
«Буковина говорить усіма мовами»: у музеї просто неба відбулося масштабне свято національних культур
5 067
Депутат Чернівецької міськради у 58 років мобілізувався до лав ЗСУ
4 325
«Я так довго про це мріяла»: 18-річна чернівчанка встановила світовий рекорд з пауерліфтингу
3 684
Завтра у Чернівцях попрощають із 23-річним загиблим військовим Станіславом Пожаром
3 589
Після важкого поранення на Запоріжжі помер ветеран з Буковини Василь Ткачук
3 489
На Буковині сталася смертельна ДТП: загинув 71-річний чоловік
3 031
Знову гірка втрата: у Чернівцях проведуть в останню дорогу Олександра Лебедя
2 537
5 га півоній: стало відомо, коли на Буковині відкриють найбільше квіткове поле в Україні
2 441
Буковинці активно подаються на гранти для власної справи: отримали 29 мільйонів гривень
2 326