Перевезення дітей в маршрутках небезпечне: експертка дала пораду

новини / Новини України
2 096
0
Перевезення дітей в маршрутках небезпечне: експертка дала пораду

В Україні маршрутка – це найбільш небезпечний транспорт для перевезення дітей.

Таку думку висловила в коментарі сайту "Сьогодні" координатор кампанії "За безпечні дороги" Олеся Холопік.



За її словами, громадський транспорт в Україні залишається болючою темою. Зокрема, це стосується і перевезення дітей.

Експерт вважає важливим формування державної політики, яка стимулюватиме розвиток якісної та відповідальної пасажироперевезення.

"У поїздках по місту для більшої безпеки слід користуватися муніципальним транспортом (великі автобуси, тролейбуси), а не маршрутками. Деякі з маршруток працюють в тіні, а їх технічний стан може взагалі не перевірятися. Міста повинні працювати над тим, щоб викорінювати застарілі маршрутки і розвивати комфортний громадський транспорт. Що стосується міжміських перевезень, то якомога краще користуватися залізницею або автобусами, в яких можна прикріпити автокрісло або бустер. Ще одним безпечним вар антом є використання свого автокрісла при поїздці на BlaBlaCar", – радить Холопік.

Нагадаємо, із 20 листопада в Україні набув чинності закон про штрафи за перевезення дітей без автокрісел. За порушення правил перевезення дітей на водія накладається штраф у розмірі 30 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (510 грн). Повторне правопорушення, вчинене протягом року, карається штрафом в розмірі 50 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (850 грн). Ми розібралися, чому ввели штрафи і що чекає таксистів.

Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:

Читайте також

00:30
Без хлору і за лічені секунди: як ефективно знищити цвіль у ванній
00:15
Шість продуктів, які крадуть роки вашого життя
31 березня, 2025
23:58
Водоліям - прибирання, Рибам - спілкування з рідними. Гороскоп на 1 квітня для всіх знаків зодіаку
23:40
Дощі, прохолода, у горах - мокрий сніг. Яким буде початок квітня на Буковині
23:20
У лісах Буковини вже з'являються делікатесні гриби, але їх легко переплутати із отруйними
23:00
Завтра відбудеться історичний матч "Буковина" - "Вікторія": дорожчі квитки уже розібрали
22:45
У чернівецькому храмі УПЦ релігієзнавця обізвали дурнем за зауваження про зміст молитовників
22:17
Не стало буковинця, який 40 років возив рятувальників гасити пожежі

Колонка

Читають Коментують
У Чернівцях під час ремонтних робіт у кав’ярні виявили автентичний фасад
21 179
На зупинку на Калинівському ринку витратять майже три мільйони
7 072
Контролювали весь повітряний простір Європи: відомий мандрівник показав колишній секретний об’єкт на Буковині - відео
4 580
30 березня: церковне свято сьогодні, особливі прикмети дня і чого не можна робити
4 414
У Покровську загинув військовослужбовець Чернівецького обласного ТЦК
4 376
Не перевищуйте швидкість: де у Чернівцях працюють камери, які фіксують порушення ПДР
4 249
У Чернівцях відбувся всеукраїнський освітянський форум
4 172
Герої Буковини: під час виконання бойового завдання загинув Григорій Малиш
3 646
Ґвалтував дочку: на Буковині засудили педофіла
2 677
Спланували цілу спецоперацію, але вона зірвалася: на Буковині прикордонники затримали чоловіків, які тікали до Румунії
2 610

Свіжий номер

Афіша

політика, влада

економіка

здоров'я

культура

спорт

Каталог фірм