Анекдот дня: про гінеколога

новини / Анекдот дня
6 192
0
Анекдот дня: про гінеколога

Якось прийшов гінеколог влаштовуватися на роботу в автосервіс.

Майстер йому каже:



— Здаси вступний іспит — візьмемо. Максимальна оцінка — 100 балів. Скільки набереш — стільки і будемо платити. Завдання — розібрати і зібрати двигун.

Гінеколог розбирає і збирає движок. Майстер очманіло дивиться і каже:

— 150 балів, будеш заступником директора сервісу!

Гінеколог:

— Як так, адже максимальна оцінка 100 балів?!

Майстер:

— Ну я все бачив, але таке: 50 тобі за розбирання, 50 за збірку... І ще 50 за те, що все зробив через вихлопну трубу!

Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.