RSS logo rss  |  Вхід: Вхід в Молодий Буковинець
Головна | Історія успіху | Історія успіху Допомога захисникам | Медична допомога для переселенців | Він+Вона | ПРО ЧЕРНІВЦІ | Афіша | Підпишись Приєднуйся до читачів Приєднуйся до читачів Приєднуйся до читачів
  Новини: Чернівців | України | Світу | » Політика | » Економіка | » Культура | » Спорт | » Здоров'я | » Кримінал | » Життя | » Фото | » Відео | » Новини читачів |

Трамп назвав Україну третьою корумпованою країною у світі


Президент США Дональд Трамп заявив, що Україна є "дуже корумпованою" і що саме тому він вирішив зупинити оборонну допомогу їй.

Про це він заявив у телефонному інтерв'ю американському телеканалу Fox News.



"Це дуже корумпована країна. Тобто, я люблю український народ, я знаю українців, вони чудові люди, але це, як відомо, зараз третя найбільш корумпована країна світу", - заявив Трамп, не уточнивши при цьому, звідки у нього такі дані, а також які ще країни, на його думку, входять до трійки найкорумпованіших.

Однак, такими міркуваннями глава Білого дому пояснив своє рішення зупинити оборонну допомогу Україні.

"Чому ми повинні давати гроші державі, яка відома своєю корумпованістю?" - сказав президент США.

Водночас, він наголосив, що довірив своєму другу й адвокату Руді Джуліані вести українські справи. За словами Трампа, що саме ця людина має гарну репутацію і його довіру для того, щоби владнати справи з корупцією.

Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram
22-11-2019, 21:52
Коментарів 0 Переглядів 1 722

Теги -

Режисером постановки став директор драмтеатру Іван Бутняк

Відео за короткий час переглянули сотні користувачів, у тому числі й російські спільноти
Частину обладнання вже завезли до Чернівців
• Новини партнерів
iPhone 14 Pro Max ціна в Одесі, Україна
ФОТОРЕПОРТАЖ Переглянути всі фоторепортажі

Режисером постановки став директор драмтеатру Іван Бутняк


Наберіться терпіння, інакше вам стане зле. Блог Ярослава Волощука
Не часто доводиться звертатися до послуг лікарів
Виготовляють «кікімори» та маскувальні сітки. Блог Надії Будної
Чернівецький політехнічний коледж допомагає українській армії
ВІДЕО Переглянути все відео

Чому важливо захистити власне житло, як вибрати охоронну компанію й не поплатитися за власну байдужість, ми розпитали у чернівецьких фахівців підрозділу швидкого реагування "Тигр".

У Приватному вищому навчальному закладі "Буковинський університет" відбувся[i] Благодійний культурно-мистецький марафон "Борітеся – поборете!".

У Чернівцях дистанційно опанувати німецьку мову, відшліфувати вимову та граматику допоможуть у Центрі німецької мови, який є офіційним партнером Goethe-Institut.
• Теги