СБУ викрила мільйонні махінації на Миколаївській митниці

новини / Новини України
995
0
СБУ викрила мільйонні махінації на Миколаївській митниці

Протягом 2018 та 2019 років керівництво обласної митниці Миколаєва у змові з керівниками кількох митних постів злагоджено та систематично порушували українське законодавство, чинячи так в інтересах комерційних структур.

Так встановило слідство, запевняють на офіційному сайті Служби безпеки України.



Мовиться про ввезення з Європи до України мінеральних добрив. Посадові особи штучно занижували податкові ставки: відповідно, комерційні структури у такий спосіб сплачували менше грошей до бюджету, а державний бюджет у свою чергу недоотримав майже 10 мільйонів гривень.

31 жовтня СБУ та ДБР прийшли з обшуком до будівлі Миколаївської митниці. Згодом стало відомо, що правоохоронці за результатами санкціонованих обшуків вилучили документацію, яка підтверджує масштабні зловживання.

Загалом справа про контрабанду мінеральних добрив, у якій фігурують посадовці Миколаївської митниці із попереднього керівництва, розглядає зловживання на 163 мільйони гривень. Чинний начальник Миколаївської митниці Роман Кріль заявив, що особисто подав цю інформацію до ДБР.

Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
У селі на Буковині з квітами та калачами зустріли воїна, що повернувся з полону - фото
8 687
На Буковині попрощаються із відважним захисником Іваном Темчуком
6 120
На одній асфальт, а на другій бруківка: у Чернівцях оголосили тендер на капремонт двох вулиць
4 271
Депутатка вимагає відсторонення від роботи гендиректорки лікарні у Чернівцях
4 146
«Вижив за 60 метрів від ворога»: лейтенанта з Буковини відзначили високими державними нагородами
3 469
У Чернівцях тимчасово вимкнуть воду на кількох вулицях: адреси
3 422
У місті на Буковині запрацював наземний фонтан: мешканців просять не нищити його
3 180
"Герої живуть серед нас": воїн із Буковини отримав високу нагороду
2 822
У Пруті біля міського пляжу в Чернівцях виявили фекалії та кишкові інфекції
2 811
У селі на Буковині невідомі зірвали банер із портретом полеглого воїна Павла Унгуряна
2 415