Українську спортсменку визнали висхідною зіркою європейської легкої атлетики

новини / Новини світу / спорт
1 974
0
Українську спортсменку визнали висхідною зіркою європейської легкої атлетики

Українська спортсменка Ярослава Магучіх стала переможницею в номінації "Висхідна зірка" на церемонії нагородження кращих європейських легкоатлетів ЕА GoldenTracks в Таллінні.

Про це повідомляється на сайті Європейської легкоатлетичної асоціації.

У цьому сезоні 18-річна Магучіх виграла кілька медалей в стрибках у висоту на великих змаганнях. На початку травня Ярослава з результатом 1,96 м виграла "золото" на етапі Діамантової ліги в Досі, ставши наймолодшою золотою медалісткою в історії цих змагань.

У липні вона стала на голову сильнішою ровесниць, вигравши чемпіонат Європи з легкої атлетики U20 з результатом 1,92 м.

У серпні Магучіх з результатом 1,96 м стала другою на чемпіонаті України, поступившись лише Юлії Левченко.

У вересні вона стала срібним призером на чемпіонаті світу з легкої атлетики в Досі з результатом 2,04 метри, побивши 33-річний світовий рекорд в категорії U-20.

Ще один молодий українець Михайло Кохан (метання молота) претендував на звання висхідної зірки серед чоловіків, але цю нагороду вирішили віддати десятиборцю Нікласу Каулю з Німеччини.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
У Чернівцях студенти-пенсіонери відгуляли випускний
11 698
На Буковині п’яний водій на смерть збив 18-річного хлопця і втік з місця ДТП
10 083
У мікрорайоні Чернівців - пожежа: горить велика територія
8 233
У холодильнику у дитсадку зберігали пиво: у Чернівцях перевірили харчоблоки і виявили серйозні порушення
7 741
У Чернівцях маршрутка в’їхала в електроопору
6 248
Вийшли всім селом із прапорами та калачами: на Буковині зустріли воїна, який повернувся з полону - відео
5 407
У Чернівцях викрили жінку, яка поцупила з храму електричний сходовий підйомник для людей з інвалідністю
5 286
П'ять квартир та офіс дружини: що задекларував новий головний прокурор Буковини
5 101
У Чернівцях біля ліцею дитина зламала дерево сакури: мати просто спостерігала - відео
5 024
Прив'язали до мотоцикла і волочили: росіяни жорстоко стратили українського полоненого
4 891