В Ужгороді діагноз “дифтерія” підтвердився вже у 4 студентів

новини / Новини України
1 534
0
В Ужгороді діагноз “дифтерія” підтвердився вже у 4 студентів

Станом на 24 жовтня діагноз "дифтерія" встановлено чотирьом студентам Ужгородського національного університету.

Про це на брифінгу щодо ситуації на Закарпатті розповів директор Центру громадського здоров’я Володимир Курпіта, повідомляє "Укрінформ".



“Станом на сьогодні на Закарпатті 15 госпіталізованих, з них четверо хворих. Інші кваліфіковані як носії. Чотирьом введено по 20 тисяч одиниць протидифтерійної сироватки”, - сказав Курпіта.

Він розповів, що іноземний студент УжНУ, який захворів першим, відчув недугу ще 8 жовтня, за медичною допомогою звернувся 11 жовтня. 23 жовтня за результатами лабораторних досліджень йому був встановлений діагноз.

За словами Курпіти, перерозподілені до Закарпаття 20 флаконів протидифтерійної сироватки мають бути доставлені в область до кінця тижня. Разом з ними в усіх регіонах України є в наявності 192 флакони препарату.

Ситуація з захворюванням, наголосив директор ЦГЗ, класифікована як ситуація локального характеру.

Наразі прийнято рішення про припинення учбового процесу в Ужгородському національному університеті з метою не допустити поширення інфекції.

Останній раз дифтерія на Закарпатті була виявлена в 2011 році. Протягом 2019 року в Україні було зареєстровано два підтверджених випадки захворювання на дифтерію — у Хмельницькій та у Луганській областях. У 2018 році було 10 випадків.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:

Читайте також

02:00
Як йогурт впливає на ваш організм та чи можна його їсти щодня
01:45
Ребус для тих, у кого чудовий зір: треба за 8 секунд знайти цифру 508
01:30
Його легко знайти в магазині. Тренер назвав найкорисніший хліб для здоров'я
01:15
Як часто насправді потрібно прати банні рушники: всі роблять цю помилку
01:00
Сюжет - неймовірний. П'ять крутих фільмів на вечір, які дійсно цікаво дивитися
00:45
Чому корисно пити чай із кориці: названо сім цілющих властивостей цього напою
00:30
Без хлору і за лічені секунди: як ефективно знищити цвіль у ванній
00:15
Шість продуктів, які крадуть роки вашого життя

Колонка

Читають Коментують
У Чернівцях під час ремонтних робіт у кав’ярні виявили автентичний фасад
21 329
На зупинку на Калинівському ринку витратять майже три мільйони
7 324
Контролювали весь повітряний простір Європи: відомий мандрівник показав колишній секретний об’єкт на Буковині - відео
4 628
У Покровську загинув військовослужбовець Чернівецького обласного ТЦК
4 466
30 березня: церковне свято сьогодні, особливі прикмети дня і чого не можна робити
4 416
Не перевищуйте швидкість: де у Чернівцях працюють камери, які фіксують порушення ПДР
4 279
У Чернівцях відбувся всеукраїнський освітянський форум
4 212
Герої Буковини: під час виконання бойового завдання загинув Григорій Малиш
3 662
Спланували цілу спецоперацію, але вона зірвалася: на Буковині прикордонники затримали чоловіків, які тікали до Румунії
2 950
Ґвалтував дочку: на Буковині засудили педофіла
2 803

Свіжий номер

Афіша

політика, влада

економіка

здоров'я

культура

спорт

Каталог фірм