Судитимуть росіянина, який напав на Dzidzio

новини / Новини України / культура, шоу-бізнес
2 091
0
Судитимуть росіянина, який напав на Dzidzio


Київська прокуратура направила до суду обвинувальний акт щодо побиття лідера гурту Dzidzio Михайла Хоми.

Звинувачують у нанесенні тілесних ушкоджень 24-річного громадянина Російської Федерації, пише у Facebook прокуратура міста Києва.



"Тривалий час зловмисники переховувались від органів досудового розслідування. Однак за результатами оперативно-розшукових заходів місцеперебування одного з підозрюваних встановили", - зазначили у повідомленні.

Подія сталася 28 грудня торік біля офісного приміщення на вулиці Вікентія Хвойки на Подолі у Києві. Зловмисники нанесли тілесні ушкодження потерпілому та втекли з місця події. Особи хуліганів встановили одразу.

На сьогодні обвинувальний акт скеровано до Подільського районного суду Києва для розгляду по суті. За вчинене чоловікові загрожує обмеження волі на строк до 5 років або позбавлення волі на строк до 4 років.

Місце перебування інших осіб, причетних до вчинення кримінального правопорушення, встановлюється.

Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram

0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
У Чернівцях завтра відкриють найбільший торговий центр «Bukovyna Mall»
31 112
Блогерка йшла пішки зі Львова до Чернівців: подорож тривала шість днів
16 844
Скандал у Чернівецькій ОВА: волонтерка заявила, що її центр допомоги воїнам обікрали
13 928
Сьогодні у Чернівцях відкриють ТРЦ Bukovyna Mall: які маршрутки туди везуть
12 551
У Чернівцях маршрут №13 стане комунальним: розрахунок за проїзд лише безготівковий
10 780
Блогерка, що йшла пішки від Львова до Чернівців, та підготовка до відкриття Bukovyna Mall. Головні новини
9 602
Віддали життя у боях за Україну: у громадах Буковини попрощаються із загиблими воїнами
8 140
«Доводилося виходити вночі»: як бізнес у Чернівцях працював під час тривалих знеструмлень
6 366
Колядували та отримували подарунки: у Чернівцях відкрили найбільший ТРЦ «Bukovyna Mall» – фото
6 275
"Був цілеспрямованим і сильним духом": загинув воїн із Буковини Андрій Кривий
5 165